identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

CAEN 1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
CUI 1766384C2005000033011Plătitor TVA din 1993Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,45mil lei
▼ 9,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−220mii lei
▼ 151,0% vs. 2024
Salariați
24
▼ 17,2% vs. 2024
Vechime
33ani
din 1992
În anul 2025, ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.451.193 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 220.329 lei. Datoriile totale au crescut cu 95,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (739.133 lei) depășesc activele totale (516.576 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-222.557 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-220.329 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1766384
Nr. Reg. Comerțului
C2005000033011 · EUID ROONRC.C2005000033011
Cod CAEN
1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
1992-11-30 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Blaj
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Blaj
Adresă
JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.451.193 lei
▼ 9,7%
Profit net
-220.329 lei
▼ 151,0%
Datorii
739.133 lei
▲ 95,3%
Salariați
24
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.355.808 lei2024: 1.606.895 lei2025: 1.451.193 lei1,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -514.625 lei2024: 432.250 lei2025: -220.329 lei−220 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 322024: 292025: 242420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-15,2%
Creștere CA an/an
-9,7%
CA / salariat
60.466 lei
Datorii / active
143%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-2,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025325.052 $-49.351 $165.558 $115.707 $-49.850 $24
2024349.515 $94.018 $82.319 $81.976 $-343 $29
2023296.300 $-112.467 $198.888 $96.669 $-102.219 $32
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CR
CAROLINA RESIDENCE S.R.L.
CUI 48818439 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
RB
RESIDENCE BLAJ SRL
CUI 35260798 · Dezvoltare (promovare) imobiliară

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · Alba

RF
ROLNIC FINISAJE S.R.L.
CUI 43650678 · Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos
AG
ANGELS GROUP CONFECŢII SRL
CUI 18564258 · Mun. Sebeş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →