identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

C & I AGRO BUSINES SRL

CAEN 150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CUI 17702646J2005001354295Plătitor TVA din 2005RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,95mil lei
▼ 34,9% vs. 2023
Profit net · 2024
169mii lei
▲ 603,0% vs. 2023
Salariați
9
▼ 35,7% vs. 2023
Contracte publice
3
SEAP · activ 2020
În anul 2024, C & I AGRO BUSINES SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.952.843 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,9%. Rezultatul net a fost un profit de 168.989 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17702646
Nr. Reg. Comerțului
J2005001354295 · EUID ROONRC.J2005001354295
Cod CAEN
150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-06-17 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.952.843 lei
▼ 34,9%
Profit net
168.989 lei
▲ 603,0%
Datorii
6.149.906 lei
▲ 12,0%
Salariați
9
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 5.146.413 lei2023: 4.538.470 lei2024: 2.952.843 lei2,95 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 2.561.751 lei2023: 24.037 lei2024: 168.989 lei169 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 142023: 142024: 9920222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
5,7%
Creștere CA an/an
-34,9%
CA / salariat
328.094 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2016–2024)
-2,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024642.271 $36.757 $1.337.663 $3.422.881 $1.362.423 $9
2023991.842 $5.253 $1.200.206 $3.265.439 $1.260.574 $14
20221.096.778 $545.948 $1.207.289 $3.196.199 $1.224.154 $14
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
18.250 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-09-0921793/281/2024Judecătoria PloiestipretenţiiFondPârât
2024-08-2620517/281/2024Judecătoria PloiestipretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · Prahova

FS
FERMA SĂNĂTOASĂ S.R.L.
CUI 53428688 · Orş. Boldeşti-Scăeni
NF
NATURA FARM INVEST S.R.L.
CUI 53426156 · Orş. Boldeşti-Scăeni
EF
ECO-FERM FUTURE S.R.L.
CUI 51026919 · Orş. Boldeşti-Scăeni
RE
RAUBYC ERYAGRO S.R.L.
CUI 49075340 · Sat Malu Vânăt Com. Izvoarele
VD
VALAHA DACICA S.R.L.
CUI 46236540 · Sat Doftana Com. Telega
EF
EQUISS FOREST RANCH S.R.L.
CUI 45691828 · Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C & I AGRO BUSINES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →