identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

FARMACIA LOBELIA SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 17934239J2005002859353Plătitor TVA din 2005Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,50mil lei
▲ 56,9% vs. 2024
Profit net · 2025
282mii lei
▲ 5,6% vs. 2024
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2005
În anul 2025, FARMACIA LOBELIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.502.966 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,9%. Rezultatul net a fost un profit de 281.682 lei. Datoriile totale au crescut cu 83,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17934239
Nr. Reg. Comerțului
J2005002859353 · EUID ROONRC.J2005002859353
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-09-07 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT CĂRPINIŞ COM. CĂRPINIŞ, STR III, NR.24
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.502.966 lei
▲ 56,9%
Profit net
281.682 lei
▲ 5,6%
Datorii
1.535.309 lei
▲ 83,8%
Salariați
6
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.305.086 lei2024: 2.870.534 lei2025: 4.502.966 lei4,50 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 299.661 lei2024: 266.798 lei2025: 281.682 lei282 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,3%
Creștere CA an/an
+56,9%
CA / salariat
750.494 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.502.966 lei281.682 lei1.535.309 lei1.942.999 lei408.540 lei6
20242.870.534 lei266.798 lei835.377 lei1.441.385 lei606.858 lei4
20232.305.086 lei299.661 lei707.528 lei1.046.738 lei340.060 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AFFOR RAVIS S.R.L.45737518radiată
BENDOK I&D BUSINESS S.R.L.44091990în funcțiune
D&I ALUN PIEMONT SRL37570078în funcțiune
WHITE PROJECT ONE S.R.L.45765089în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Timiș

PA
PAUNAS SRL
CUI 1817259 · Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş
FARMACIE ŞTIUCA S.R.L.
CUI 54507976 · Mun. Lugoj
SF
SAF FAMILY S.R.L.
CUI 54381648 · Sat Variaş Com. Variaş
KS
KABI5 S.R.L.
CUI 51918926 · Mun. Timişoara
SF
SIREGON FARMACIE S.R.L.
CUI 51792169 · Mun. Timişoara
SS
STOFARMA S.R.L.
CUI 50204163 · Sat Giera Com. Giera

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMACIA LOBELIA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →