identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

HARKE ROMÂNIA SOCIETATE ÎN COMANDITĂ

CAEN 4675 — Comerț cu ridicata al produselor chimice
CUI 17940095J40/15434/2005Plătitor TVA din 2005Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
16,52mil lei
▼ 24,6% vs. 2024
Profit net · 2025
959mii lei
▼ 0,1% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2005
În anul 2025, HARKE ROMÂNIA SOCIETATE ÎN COMANDITĂ a raportat o cifră de afaceri de 16.523.484 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,6%. Rezultatul net a fost un profit de 959.370 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17940095
Nr. Reg. Comerțului
J40/15434/2005 · EUID ROONRC.J40/15434/2005
Cod CAEN
4675 — Comerț cu ridicata al produselor chimice
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4685. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ
Data înregistrării
2005-09-08 (20 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. SĂRII, NR.17, ET.1, AP.1
Cod poștal
60151
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
16.523.484 lei
▼ 24,6%
Profit net
959.370 lei
▼ 0,1%
Datorii
2.234.907 lei
▼ 26,6%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 21.350.981 lei2024: 21.901.522 lei2025: 16.523.484 lei16,52 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.019.227 lei2024: 960.211 lei2025: 959.370 lei959 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,8%
Creștere CA an/an
-24,6%
CA / salariat
8.261.742 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+7,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.523.484 lei959.370 lei2.234.907 lei5.212.639 lei2.940.936 lei2
202421.901.522 lei960.211 lei3.044.164 lei6.238.251 lei3.118.061 lei3
202321.350.981 lei1.019.227 lei3.309.202 lei6.376.029 lei2.907.545 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor chimice · Municipiul București

PA
PIT AGRORA S.R.L.
CUI 50252527 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DC
DNY CONSULTING S.R.L.
CUI 49520642 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DI
DOMENIUL IBAŞFALĂU S.R.L.
CUI 44612893 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SD
SCRAMA DISTRIBUŢIE SRL
CUI 36392967 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ED
ECO DOWNSTREAM S.R.L.
CUI 32328872 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DT
DORA TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 18743059 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HARKE ROMÂNIA  SOCIETATE ÎN COMANDITĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →