identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

BETAFORCE SECURITY SRL

CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
CUI 17998089J2005016488402Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 01.11.2026ActivăLicență IGPR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
360mii lei
— constant
Profit net · 2025
−244mii lei
▲ 24,4% vs. 2024
Salariați
12
▼ 7,7% vs. 2024
Vechime
21ani
din 2005
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BETAFORCE SECURITY SRL (CUI 17998089, nr. J2005016488402) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2005. Activitatea principală: activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 360 mii lei și 12 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, BETAFORCE SECURITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 360.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 244.180 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 1.062.537 lei (Insolvabil).
  • Datorii peste active — Datoriile (1.874.380 lei) depășesc activele totale (398.857 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.475.523 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-244.180 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17998089
Nr. Reg. Comerțului
J2005016488402 · EUID ROONRC.J2005016488402
Cod CAEN
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-09-29 (21 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHERGHIŢEI · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

100 mN12345678
  1. HDD FIDELITY COMPANY SRL · 41 m · CAEN 4399
  2. EURO RECYCLING SRL · 89 m · CAEN 3832 · +2 firme la aceeași adresă
  3. B.M. ATRIUM CENTER SRL · 109 m · CAEN 6810
  4. TOP GOSPODĂRIRE LOCATIVĂ ŞI ADMINISTRARE IMOBILE SRL · 152 m · CAEN 6832 · +1 firme la aceeași adresă
  5. CERAMICART SOLUTIONS SRL · 186 m · CAEN 4690
  6. COM PROD IMPEX ELION S.R.L. · 188 m · CAEN 4711 · +4 firme la aceeași adresă
  7. FIRE ART & DESIGN SRL · 201 m · CAEN 9003 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MADTRANSCOURIER SRL-D · 215 m · CAEN 5320

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025360 mii lei▲ 0,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
90 mii180 mii270 mii360 mii2023 · cifră de afaceri: 360.000 lei2023 · profit net: -190.024 lei20232024 · cifră de afaceri: 360.000 lei2024 · profit net: -323.109 lei20242025 · cifră de afaceri: 360.000 lei360 mii2025 · profit net: -244.180 lei2025
Salariați
12▼ 7,7%
20232025
Datorii totale
1,87 mil lei▲ 8,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8001 · 1.148 firme · mai sus decât 25% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 58% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-67,8% marjă · mai sus decât 4% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-67,8%
Creștere CA an/an
+0,0%
CA / salariat
30.000 lei
Datorii / active
470%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+19,6%/an
Grad de îndatorare
470%
Angajați, în timp
14 → 12 (2021–2025, -14%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025360.000-244.180-67,8%1.874.380398.857-1.475.52312
2024360.000-323.109-89,8%1.724.896493.553-1.231.34313
2023360.000-190.024-52,8%1.266.650358.416-908.23414
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de pază
activități: P.T.G.C.
3004/Pvalabil25.10.2026Poliția Română (IGPR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVIOROMAN SRL11567621radiată
COOPERATIVA DE CREDIT - BANCA POPULARA "ELISABETA"10488104radiată
CREATIVE PRINT & EVENTS SRL30690522în funcțiune
ECO INNOVATION-CERCETARE & DEZVOLTARE & INOVARE SRL27686190în funcțiune
EDIP COMISION ELISABETA SRL8725519radiată
EURO RECYCLING SRL18370910în funcțiune
PIETE GRUP SA14738092radiată
SUPERCOM SA3884955în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de investigații și servicii private de protecție · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre BETAFORCE SECURITY SRL

Este BETAFORCE SECURITY SRL o firmă activă?

Da. BETAFORCE SECURITY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este BETAFORCE SECURITY SRL plătitoare de TVA?

Da, BETAFORCE SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10.01.2022 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO17998089.

Ce cifră de afaceri are BETAFORCE SECURITY SRL?

În 2025, BETAFORCE SECURITY SRL a avut o cifră de afaceri de 360.000 lei, în creștere cu 0,0% față de 2024, și o pierdere netă de 244.180 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are BETAFORCE SECURITY SRL?

În 2025, BETAFORCE SECURITY SRL a raportat un număr mediu de 12 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este BETAFORCE SECURITY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BETAFORCE SECURITY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are BETAFORCE SECURITY SRL datorii la ANAF?

BETAFORCE SECURITY SRL apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 1.062.537 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul BETAFORCE SECURITY SRL?

Sediul social declarat al BETAFORCE SECURITY SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHERGHIŢEI.

Ce activitate are BETAFORCE SECURITY SRL?

Activitatea principală declarată a BETAFORCE SECURITY SRL este „Activități de investigații și servicii private de protecție” (cod CAEN 8001).

Când a fost înființată BETAFORCE SECURITY SRL?

BETAFORCE SECURITY SRL a fost înregistrată pe 29.09.2005, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2005016488402.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BETAFORCE SECURITY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala