identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

MEDICAL COMPANY SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 18064244J30/1172/2005Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152017 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2017
11mii lei
▼ 20,9% vs. 2016
Profit net · 2017
167lei
▼ 72,4% vs. 2016
Salariați
1
— constant
Vechime
20ani
din 2005
În anul 2017, MEDICAL COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.922 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,9%. Rezultatul net a fost un profit de 167 lei. Datoriile totale au scăzut cu 94,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18064244
Nr. Reg. Comerțului
J30/1172/2005 · EUID ROONRC.J30/1172/2005
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-10-21 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Orş. Negreşti-Oaş
Adresă
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. VICTORIEI, NR.97 · 4 firme aici
Cod poștal
445200
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2017)
10.922 lei
▼ 20,9%
Profit net
167 lei
▼ 72,4%
Datorii
41 lei
▼ 94,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2015: 1.000 lei2016: 13.812 lei2017: 10.922 lei11 mii20152017
Evoluția profitului net
2015: 199 lei2016: 604 lei2017: 167 lei16720152017
Evoluția numărului de salariați
2015: 02016: 12017: 1120152017

Indicatori derivați (2017)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
-20,9%
CA / salariat
10.922 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201710.922 lei167 lei41 lei44.813 lei44.772 lei1
201613.812 lei604 lei760 lei45.523 lei44.763 lei1
20151.000 lei199 lei319 lei42.678 lei42.359 lei0
🔒 Încă 1 an de istoric (2014–2014) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DE
DENTALEX SRL
CUI 16568873 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
LD
LUPU DORIN VALERIU ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 11843999 · Învățământ preșcolar
M&
MARCUS & CO S.R.L.
CUI 8516741 · Alte activități referitoare la sănătatea umană

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COM CONSTRUCTII MONTAJ COMPANY SRL5706024radiată
VLADUT SRL8588497radiată
WEST COMPANY MEDICAL S.R.L.12118787în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Satu Mare

EM
ELITTE MEDICAL THERAPY S.R.L.
CUI 50162335 · Orş. Negreşti-Oaş
OG
OB.GYN MURGESCU S.R.L.
CUI 35514101 · Orş. Negreşti-Oaş
OO
ORL OMER CARMEN SRL
CUI 35239923 · Orş. Negreşti-Oaş
VL
VLADUT SRL
CUI 8588497 · Orş. Negreşti-Oaş
FS
FORTEMED S.R.L.
CUI 54490262 · Mun. Satu Mare
LM
LARUSCA MED S.R.L.
CUI 54483494 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEDICAL COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →