identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

CG SUD MUNTENIA S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 18207280J40/14923/2022Plătitor TVA din 2021TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
2,09mil lei
▲ 10,0% vs. 2022
Profit net · 2023
157mii lei
▲ 230,8% vs. 2022
Salariați
11
▲ 37,5% vs. 2022
Contracte publice
60
SEAP · activ 2026
În anul 2023, CG SUD MUNTENIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.085.777 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,0%. Rezultatul net a fost un profit de 157.062 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18207280
Nr. Reg. Comerțului
J40/14923/2022 · EUID ROONRC.J40/14923/2022
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2005-12-12 (20 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CRINUL DE PĂDURE, NR.1, BL.G7, SC.B, ET.10, AP.242 · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
24 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2023)
2.085.777 lei
▲ 10,0%
Profit net
157.062 lei
▲ 230,8%
Datorii
2.015.908 lei
▼ 2,5%
Salariați
11
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 1.437.160 lei2022: 1.895.656 lei2023: 2.085.777 lei2,09 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 137.898 lei2022: 47.485 lei2023: 157.062 lei157 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 82022: 82023: 111120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
7,5%
Creștere CA an/an
+10,0%
CA / salariat
189.616 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75,3%
Creștere medie anuală (2019–2023)
+42,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20232.085.777 lei157.062 lei2.015.908 lei2.224.455 lei208.547 lei11
20221.895.656 lei47.485 lei2.068.079 lei2.119.564 lei51.485 lei8
20211.437.160 lei137.898 lei1.441.774 lei1.823.688 lei381.914 lei8
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

60

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
48.645 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
54
Valoare totală
235.948 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MR
MIGIFRA SRL ROMA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 39725950 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRINATURA SRL18945848în dizolvare
ALL CEREAL SRL18296090radiată
ALLCERT SRL18740451radiată
DROMUS COMPANY SRL21357457radiată
EOLICA SRL18580458radiată
HISTER AMNIS SRL18580466în funcțiune
RASSABIA SRL19023200radiată
RIOVERDE SRL22697201radiată
VALLEVERDE SRL19023218radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Municipiul București

AR
ADR ROAD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55120667 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CK
CONOR KINGSTON CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 54398658 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MG
MG GLOBAL S.R.L.
CUI 54317700 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ND
NATHAN DUGGAN S.R.L.
CUI 53666833 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CS
CONEXVIAL S.R.L.
CUI 52806181 · Sector 6 Mun. Bucureşti
IC
INFRADAVIA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52632760 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CG SUD MUNTENIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →