identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

PRODATACONS SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 18314235J2006000114244Plătitor TVA din 2006TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026ActivăFirmă de audit autorizatăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
169mii lei
▼ 1,5% vs. 2024
Profit net · 2025
57mii lei
▲ 21,2% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PRODATACONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 168.643 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,5%. Rezultatul net a fost un profit de 57.366 lei. Datoriile totale au scăzut cu 82,6% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18314235
Nr. Reg. Comerțului
J2006000114244 · EUID ROONRC.J2006000114244
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-01-26 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Tăuţii-Măgherăuş
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 24 · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
437345

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025169 mii lei▼ 1,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
44 mii87 mii131 mii175 mii2023 · cifră de afaceri: 174.937 lei2023 · profit net: 44.880 lei20232024 · cifră de afaceri: 171.278 lei2024 · profit net: 47.344 lei20242025 · cifră de afaceri: 168.643 lei169 mii2025 · profit net: 57.366 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
2.316 lei▼ 82,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6920 · 12.387 firme · mai sus decât 37% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Maramureș · mai sus decât 42% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
34,0% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
34,0%
Creștere CA an/an
-1,5%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-7,2%/an
Grad de îndatorare
0%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2022, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025168.643−1,5%57.366+21,2%34,0%2.316823.578821.262—
2024171.278−2,1%47.344+5,5%27,6%13.343777.239763.896—
2023174.93744.88025,7%17.091733.643716.552—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Firmă de audit financiar autorizată (ASPAAS)
rpe_id=5516
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
FA641valabil—Autoritatea pentru Supravegherea Publică a Activității de Audit Statutar (ASPAAS)
lista din 04.10.2026
Structură de cazare clasificată
Mun. Baia Mare
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
35.100 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
WOOD NATURAL CREATIV S.R.L.45023772în dizolvare
WORK FORCE TRADES S.R.L.45935884în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 204 mii lei, 2 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Maramureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRODATACONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →