identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

GRUNBAU GROUP S.R.L.

CAEN 4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CUI 18433430J32/294/2006Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
900mii lei
▲ 224,8% vs. 2024
Profit net · 2025
550mii lei
▲ 1.015,6% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, GRUNBAU GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 900.204 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 224,8%. Rezultatul net a fost un profit de 550.072 lei. Datoriile totale au crescut cu 85,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18433430
Nr. Reg. Comerțului
J32/294/2006 · EUID ROONRC.J32/294/2006
Cod CAEN
4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-03-01 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RAHOVA, NR.95 · 3 firme aici
Cod poștal
550393

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
900.204 lei
▲ 224,8%
Profit net
550.072 lei
▲ 1.015,6%
Datorii
487.863 lei
▲ 85,7%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 589.422 lei2024: 277.114 lei2025: 900.204 lei900 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 239.849 lei2024: 49.309 lei2025: 550.072 lei550 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
61,1%
Creștere CA an/an
+224,8%
CA / salariat
225.051 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
108,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025201.636 $123.210 $109.276 $223.346 $114.069 $4
202460.275 $10.725 $57.138 $65.803 $8.665 $2
2023128.813 $52.417 $107.173 $109.473 $2.301 $2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CC
CONMAR - CON S.R.L.
CUI 16832320 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
AL
ALIMEX SRL
CUI 4150663 · Extracția sării

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · Sibiu

UP
UNDERGROUND PILOT S.R.L.
CUI 54440370 · Mun. Sibiu
RC
ROTFIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51269748 · Mun. Sibiu
MT
MARIVA TAG CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48364960 · Mun. Sibiu
PR
PREPITECH SRL
CUI 30805207 · Mun. Sibiu
AC
ALIMAR CONINF SRL
CUI 30547795 · Mun. Sibiu
MG
M.G.M. CONSTRUCŢII GENERALE SRL
CUI 25744537 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRUNBAU GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →