identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL EXCELENŢA S.R.L.

CAEN 8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
CUI 18493831J2019011513401Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,79mil lei
▲ 18,3% vs. 2024
Profit net · 2025
314mii lei
▲ 88,9% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
20ani
din 2006
În anul 2025, CENTRUL EXCELENŢA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.792.780 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,3%. Rezultatul net a fost un profit de 313.583 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18493831
Nr. Reg. Comerțului
J2019011513401 · EUID ROONRC.J2019011513401
Cod CAEN
8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-03-17 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.274, CAMERA 1, ET.2
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.792.780 lei
▲ 18,3%
Profit net
313.583 lei
▲ 88,9%
Datorii
188.511 lei
▼ 28,9%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 979.674 lei2024: 1.515.872 lei2025: 1.792.780 lei1,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 164.471 lei2024: 165.982 lei2025: 313.583 lei314 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,5%
Creștere CA an/an
+18,3%
CA / salariat
597.593 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025401.563 $70.239 $42.224 $226.490 $184.442 $3
2024329.717 $36.103 $57.685 $168.425 $110.899 $3
2023214.099 $35.944 $115.151 $158.711 $43.560 $4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
AVENA MEDICA SRL24684380în funcțiune
BIOBI MEDICAL SRL31346641în funcțiune
BIOMEDICA SRL15118986în funcțiune
TOTAL MEDICAL OZON SRL31198901în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · Municipiul București

AR
ARRA RX DENTAL S.R.L.
CUI 55441780 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AV
ALIRO VITAL S.R.L.
CUI 54675023 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LU
LZR UROMED S.R.L.
CUI 53814093 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FV
FROMED VISION S.R.L.
CUI 53182418 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FD
FLASH DENT 3D S.R.L.
CUI 51312155 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MAY8FLOW S.R.L.
CUI 48740780 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL EXCELENŢA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →