identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

MARVO-FARM SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 1858011J1999000004286Plătitor TVA din 1999Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,79mil lei
▲ 7,1% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▲ 70,4% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2021
În anul 2025, MARVO-FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.786.480 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,1%. Rezultatul net a fost un profit de 22.621 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1858011
Nr. Reg. Comerțului
J1999000004286 · EUID ROONRC.J1999000004286
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-11-09 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Sat Scărişoara Com. Scărişoara
Adresă
JUD. OLT, SAT SCĂRIŞOARA COM. SCĂRIŞOARA, STR. ROMANAŢI, NR.88 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.786.480 lei
▲ 7,1%
Profit net
22.621 lei
▲ 70,4%
Datorii
1.286.312 lei
▼ 0,3%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.905.549 lei2024: 2.602.257 lei2025: 2.786.480 lei2,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 356.682 lei2024: 13.274 lei2025: 22.621 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,8%
Creștere CA an/an
+7,1%
CA / salariat
557.296 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+20,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025624.142 $5.067 $288.120 $305.978 $18.756 $5
2024566.016 $2.887 $280.666 $293.111 $13.294 $5
2023416.441 $77.950 $152.766 $220.043 $67.276 $3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
4.284 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FA
FARMVET ALEX SRL
CUI 2569615 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FARMVET ALEX SRL2569615în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Olt

FA
FARMVET ALEX SRL
CUI 2569615 · Sat Scărişoara Com. Scărişoara
FG
FITO GUARD GD S.R.L.
CUI 53863258 · Sat Vădăstriţa Com. Vădăstriţa
LF
LUISALEX FARMA S.R.L.
CUI 50409860 · Sat Osica de Jos Com. Osica de Jos
ER
ELOQUENCE ROMANIA S.R.L.
CUI 50262741 · Mun. Caracal
SF
SORMAR FARM S.R.L.
CUI 50136514 · Sat Deveselu Com. Deveselu
NP
NICOLAE PRAXIS-VETFARM S.R.L.
CUI 46506775 · Sat Proaspeţi Com. Curtişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-21AdresăJUD. OLT, SAT SCĂRIŞOARA COM. SCĂRIŞOARA, STR. ROMANAŢI, NR.73JUD. OLT, SAT SCĂRIŞOARA COM. SCĂRIŞOARA, STR. ROMANAŢI, NR.88
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARVO-FARM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →