identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

FARDIN & COCO SRL

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 18647698J2006007477401Neplătitor TVAVerificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
219mii lei
▲ 570,9% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▲ 363,0% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
20ani
din 2006
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FARDIN & COCO SRL (CUI 18647698, nr. J2006007477401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2006. Activitatea principală: comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 219 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, FARDIN & COCO SRL a raportat o cifră de afaceri de 219.370 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 570,9%. Rezultatul net a fost un profit de 13.459 lei. Datoriile totale au crescut cu 454,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18647698
Nr. Reg. Comerțului
J2006007477401 · EUID ROONRC.J2006007477401
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-05-09 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MARIA LĂZĂRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. PUNKT FILM PRODUCTION S.R.L. · 20 m · CAEN 5911 · +1 firme la aceeași adresă
  2. N&C TEAM FOOD S.R.L. · 23 m · CAEN 4711
  3. JMG UNLOCK SRL · 27 m · CAEN 2562
  4. ALY&CLAUDIU.ARTIZANAT S.R.L. · 33 m · CAEN 3299
  5. MIMANUOTO S.R.L. · 51 m · CAEN 8551
  6. BODI - PIT S.R.L. · 57 m · CAEN 4776
  7. JONY ART CONSTRUCT S.R.L. · 57 m · CAEN 4331 · +2 firme la aceeași adresă
  8. DAN & MIHAI EUROTRANS S.R.L. · 58 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025219 mii lei▲ 570,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
55 mii110 mii165 mii219 mii2023 · cifră de afaceri: 33.143 lei2023 · profit net: 6.986 lei20232024 · cifră de afaceri: 32.698 lei2024 · profit net: 2.907 lei20242025 · cifră de afaceri: 219.370 lei219 mii2025 · profit net: 13.459 lei2025
Salariați
1
Datorii totale
182 mii lei▲ 454,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4712 · 11.452 firme · mai sus decât 51% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 44% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,1% marjă · mai sus decât 60% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,1%
Creștere CA an/an
+570,9%
CA / salariat
219.370 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+66,2%/an
Grad de îndatorare
87%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025219.370+571%13.459+363%6,1%182.447209.38026.9331
202432.698−1,3%2.907−58,4%8,9%32.93246.40613.474—
202333.1436.98621,1%27.00137.56810.567—
Încă 6 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-05-2614865/4/2025Judecătoria Sectorul4bucuresticerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FARDIN & COCO SRL

Este FARDIN & COCO SRL o firmă activă?

Da. FARDIN & COCO SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este FARDIN & COCO SRL plătitoare de TVA?

Nu, FARDIN & COCO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 06.11.2026).

Ce cifră de afaceri are FARDIN & COCO SRL?

În 2025, FARDIN & COCO SRL a avut o cifră de afaceri de 219.370 lei, în creștere cu 570,9% față de 2024, și un profit net de 13.459 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FARDIN & COCO SRL?

În 2025, FARDIN & COCO SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FARDIN & COCO SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FARDIN & COCO SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 06.10.2026.

Are FARDIN & COCO SRL procese în instanță?

Da, FARDIN & COCO SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are FARDIN & COCO SRL datorii la ANAF?

FARDIN & COCO SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FARDIN & COCO SRL?

Sediul social declarat al FARDIN & COCO SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MARIA LĂZĂRESCU.

Ce activitate are FARDIN & COCO SRL?

Activitatea principală declarată a FARDIN & COCO SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712).

Când a fost înființată FARDIN & COCO SRL?

FARDIN & COCO SRL a fost înregistrată pe 09.05.2006, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2006007477401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARDIN & COCO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala