identitate. Intră în cont Pro
20 ANI PE PIAȚĂ

TRANS AURA & VALI S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 18906385J30/734/2006Plătitor TVA din 2006TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
334mii lei
▼ 35,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−62mii lei
▼ 107,7% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
18
SEAP · activ 2024
În anul 2025, TRANS AURA & VALI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 334.426 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 61.922 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,3% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (726.512 lei) depășesc activele totale (410.965 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-315.547 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-61.922 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
18906385
Nr. Reg. Comerțului
J30/734/2006 · EUID ROONRC.J30/734/2006
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-08-03 (20 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tăşnad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Supuru de Jos Com. Supur
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT SUPURU DE JOS COM. SUPUR, STR. NOUA, NR.37 · 2 firme aici
Cod poștal
447300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
334.426 lei
▼ 35,0%
Profit net
-61.922 lei
▼ 107,7%
Datorii
726.512 lei
▲ 47,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 478.679 lei2024: 514.647 lei2025: 334.426 lei334 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -39.365 lei2024: -29.817 lei2025: -61.922 lei−62 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-18,5%
Creștere CA an/an
-35,0%
Datorii / active
177%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-1,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025334.426 lei-61.922 lei726.512 lei410.965 lei-315.547 lei
2024514.647 lei-29.817 lei493.131 lei239.505 lei-253.626 lei2
2023478.679 lei-39.365 lei453.891 lei230.082 lei-223.809 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Contracte publice (SEAP)

18

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
18
Valoare totală
837.072 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MC
MARTECH COM SRL
CUI 24640279 · Lucrări de instalații electrice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Satu Mare

IC
IL CAPO DI TRANS SRL-D
CUI 37679637 · Sat Supuru de Jos Com. Supur
SL
STARK LOGISTIC RO S.R.L.
CUI 55501408 · Mun. Satu Mare
AE
AROSSA EXPRESS S.R.L.
CUI 55485027 · Sat Cărăşeu Com. Culciu
CT
COMIT TRANS SPED S.R.L.
CUI 55460812 · Mun. Satu Mare
GT
GEORGE TRUCK S.R.L.
CUI 55146632 · Sat Lucăceni Com. Berveni
EI
EGT INVICTUS SOLUTION S.R.L.
CUI 55114916 · Sat Oraşu Nou Com. Oraşu Nou

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANS AURA & VALI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →