identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

OFC PM & CONSTRUCT SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 19104177J40/16351/2006Plătitor TVA din 2006TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
90mii lei
▼ 90,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−86mii lei
▼ 112,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
19ani
din 2006
În anul 2025, OFC PM & CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 90.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 90,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 85.944 lei. Datoriile totale au scăzut cu 69,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-85.944 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19104177
Nr. Reg. Comerțului
J40/16351/2006 · EUID ROONRC.J40/16351/2006
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-10-17 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA BARAJUL CUCUTENI, NR.4, BL.M5A, SC.2, ET.3, AP.33
Cod poștal
32752
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
90.000 lei
▼ 90,5%
Profit net
-85.944 lei
▼ 112,5%
Datorii
89.669 lei
▼ 69,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.370.517 lei2024: 948.298 lei2025: 90.000 lei90 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.119.776 lei2024: 689.162 lei2025: -85.944 lei−86 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-95,5%
Creștere CA an/an
-90,5%
CA / salariat
90.000 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-16,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202590.000 lei-85.944 lei89.669 lei1.046.509 lei956.840 lei1
2024948.298 lei689.162 lei294.002 lei1.336.786 lei1.042.784 lei1
20231.370.517 lei1.119.776 lei293.526 lei1.813.542 lei1.520.016 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VULCAN RESIDENTIAL PARK S.R.L.35683844în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Municipiul București

TT
TIS TEHNICAL CONSULTING S.R.L.
CUI 55490260 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CS
CADROM SYSTEMS S.R.L.
CUI 55445421 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DW
DICARA WELD ENGINEERING S.R.L.
CUI 55427093 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AA
APEX AUTOMATION INTELLIGENCE S.R.L.
CUI 55423822 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BL
BIM LEADERS ROMANIA S.R.L.
CUI 55402293 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TP
TRIPLE POINT ENGINEERING S.R.L.
CUI 55377173 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OFC PM & CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →