identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

ANDUBEL SRL

CAEN 4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
CUI 19177829J04/1614/2006Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
1,02mil lei
▼ 30,6% vs. 2018
Profit net · 2019
4.416lei
▼ 88,2% vs. 2018
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2018
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
În anul 2019, ANDUBEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.024.238 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,6%. Rezultatul net a fost un profit de 4.416 lei. Datoriile totale au scăzut cu 85,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19177829
Nr. Reg. Comerțului
J04/1614/2006 · EUID ROONRC.J04/1614/2006
Cod CAEN
4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-11-08 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Oneşti
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, BLD. MĂRĂŞEŞTI, NR.58
Cod poștal
601145

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2019)
1.024.238 lei
▼ 30,6%
Profit net
4.416 lei
▼ 88,2%
Datorii
4.291 lei
▼ 85,0%
Salariați
3
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 1.429.542 lei2018: 1.474.786 lei2019: 1.024.238 lei1,02 mil20172019
Evoluția profitului net
2017: 67.119 lei2018: 37.411 lei2019: 4.416 lei4.41620172019
Evoluția numărului de salariați
2017: 62018: 52019: 3320172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-30,6%
CA / salariat
341.413 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2015–2019)
+2,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20191.024.238 lei4.416 lei4.291 lei167.336 lei163.045 lei3
20181.474.786 lei37.411 lei28.559 lei207.290 lei178.731 lei5
20171.429.542 lei67.119 lei58.519 lei199.840 lei141.321 lei6
🔒 Încă 3 ani de istoric (2014–2016) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
23.508 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AUTOPARK ONE S.R.L.43903681radiată
VBM GAS SRL37777848radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · Bacău

G4
GAS 4CAR S.R.L.
CUI 40675678 · Mun. Oneşti
SL
STEFAN LUCIAN-IMPEX SRL
CUI 5580588 · Mun. Oneşti
DS
DELIA SI GABI SRL
CUI 959115 · Mun. Oneşti
PS
PETROLX STATION S.R.L.
CUI 45359803 · Orş. Târgu Ocna
CA
CRISRAL AUTO S.R.L.
CUI 44217983 · Mun. Bacău
EO
EMDAMER OIL S.R.L.
CUI 43689724 · Orş. Târgu Ocna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDUBEL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →