identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

FARMCHEM S.R.L.

CAEN 4675 — Comerț cu ridicata al produselor chimice
CUI 19185767J05/2317/2006Plătitor TVA din 2006Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,38mil lei
▲ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
84mii lei
▼ 7,6% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
40
SEAP · activ 2026
În anul 2025, FARMCHEM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.381.442 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 83.809 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19185767
Nr. Reg. Comerțului
J05/2317/2006 · EUID ROONRC.J05/2317/2006
Cod CAEN
4675 — Comerț cu ridicata al produselor chimice
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4685. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-11-10 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Orş. Valea lui Mihai
Adresă
JUD. BIHOR, ORŞ. VALEA LUI MIHAI, CALEA REVOLUTIEI, NR.29
Cod poștal
415700

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.381.442 lei
▲ 0,8%
Profit net
83.809 lei
▼ 7,6%
Datorii
115.539 lei
▼ 46,3%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.347.533 lei2024: 1.370.641 lei2025: 1.381.442 lei1,38 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 80.359 lei2024: 90.654 lei2025: 83.809 lei84 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,1%
Creștere CA an/an
+0,8%
CA / salariat
690.721 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.381.442 lei83.809 lei115.539 lei489.896 lei374.357 lei2
20241.370.641 lei90.654 lei215.235 lei625.500 lei410.265 lei3
20231.347.533 lei80.359 lei214.356 lei650.066 lei435.710 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

40

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
40
Valoare totală
199.624 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
APĂ CANAL NORD VEST S.A.27221372în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor chimice · Bihor

AS
ASTREEA SEASON INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 42697885 · Mun. Oradea
BC
BOSZI COLOR S.R.L.
CUI 42339542 · Mun. Oradea
AC
ALKITA COLOR SRL
CUI 37879228 · Sat Hidişelu de Jos Com. Hidişelu de Sus
FR
FRIGOCANDY SRL
CUI 32527425 · Sat Sititelec Com. Husasău de Tinca
RC
RISE COLOR SRL
CUI 31776916 · Mun. Oradea
AS
ADHESIVE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 31110852 · Sat Nojorid Com. Nojorid

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMCHEM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →