identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BINAL-EST

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 19235202C04/41/2006Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
22mii lei
▲ 13,0% vs. 2019
Profit net · 2020
15mii lei
▲ 12,7% vs. 2019
Salariați
Vechime
19ani
din 2006
În anul 2020, SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BINAL-EST a raportat o cifră de afaceri de 21.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,0%. Rezultatul net a fost un profit de 15.260 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,1% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19235202
Nr. Reg. Comerțului
C04/41/2006 · EUID ROONRC.C04/41/2006
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
2006-11-24 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BICAZ, NR.124 · 13 firme aici
Cod poștal
600293

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
21.700 lei
▲ 13,0%
Profit net
15.260 lei
▲ 12,7%
Datorii
33.782 lei
▼ 1,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 17.600 lei2019: 19.200 lei2020: 21.700 lei22 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 12.517 lei2019: 13.543 lei2020: 15.260 lei15 mii20182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
70,3%
Creștere CA an/an
+13,0%
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14,1%
Creștere medie anuală (2015–2020)
+8,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202021.700 lei15.260 lei33.782 lei141.653 lei107.871 lei
201919.200 lei13.543 lei34.142 lei126.753 lei92.611 lei
201817.600 lei12.517 lei34.154 lei113.223 lei79.069 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

12

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CS
CHROMWELL S.R.L.
CUI 49824684 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
HB
HIDRO BLUE S.R.L.
CUI 47992908 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
TO
TY OPTICA MED S.R.L.
CUI 41906967 · Alte activități referitoare la sănătatea umană
TO
TY OPTICA S.R.L.
CUI 41581628 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
UM
UNIQUE MOB CREATIV SRL
CUI 34660095 · Fabricarea de mobilă n.c.a.
HM
HAKUNA MATATA FOREVER SRL
CUI 31346595 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Bacău

N4
NV&TG 4HOUSE S.R.L.
CUI 54149223 · Mun. Bacău
MA
MMP ASSEMBLY S.R.L.
CUI 52699794 · Mun. Bacău
IS
ILIEADIBAT S.R.L.
CUI 52157866 · Mun. Bacău
AD
AMBERWOOD DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI 51142476 · Mun. Bacău
NT
NRG TERM S.R.L.
CUI 49641784 · Mun. Bacău
TS
TLBPLAST S.R.L.
CUI 49531137 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ BINAL-EST — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →