identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

DENIM HERMANSTADT SRL

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 19685371J32/1899/2006Plătitor TVA din 2006Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,02mil lei
▼ 3,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1.414lei
▼ 93,3% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
În anul 2025, DENIM HERMANSTADT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.016.169 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.414 lei. Datoriile totale au scăzut cu 27,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
19685371
Nr. Reg. Comerțului
J32/1899/2006 · EUID ROONRC.J32/1899/2006
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2006-12-13 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
Adresă
JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. CÂMPULUI, NR.20 · 2 firme aici
Cod poștal
557260

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.016.169 lei
▼ 3,5%
Profit net
1.414 lei
▼ 93,3%
Datorii
880.167 lei
▼ 27,9%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.685.174 lei2024: 3.125.449 lei2025: 3.016.169 lei3,02 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 140.397 lei2024: 21.222 lei2025: 1.414 lei1.41420232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
-3,5%
CA / salariat
1.508.085 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-1,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.016.169 lei1.414 lei880.167 lei2.225.465 lei1.345.298 lei2
20243.125.449 lei21.222 lei1.221.193 lei2.565.078 lei1.343.885 lei3
20235.685.174 lei140.397 lei1.177.716 lei2.491.123 lei1.322.664 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.294 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AV
ASSIST VET S.R.L.
CUI 19685363 · Activități veterinare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ASSIST VET SRL19685363în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Sibiu

TW
TRAVEL WITH BIANCA S.R.L.
CUI 43242830 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
PD
PORTUL DUNĂRII LAMURA HÂRŞOVA S.R.L.
CUI 41167716 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
NS
NXA S.R.L.
CUI 53065019 · Orş. Agnita
BV
BEBE VISION TRAVEL S.R.L.
CUI 52512186 · Sat Porumbacu de Sus Com. Porumbacu de Jos
VS
VIAVERDE S.R.L.
CUI 52454590 · Sat Nemşa Com. Moşna
KH
KULTUR HOTEL & EVENTS S.R.L.
CUI 52316350 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DENIM HERMANSTADT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →