identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 CONSTRUCTORUL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 1980220C22/47/2005Plătitor TVA din 1993RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
985mii lei
▲ 9,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1,47mil lei
▲ 2.933,2% vs. 2024
Salariați
13
— constant
Vechime
33ani
din 1992
În anul 2025, SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 CONSTRUCTORUL a raportat o cifră de afaceri de 984.861 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.469.699 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
1980220
Nr. Reg. Comerțului
C22/47/2005 · EUID ROONRC.C22/47/2005
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
1992-11-28 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. RAMPEI, NR.18-20 · 3 firme aici
Cod poștal
700443

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
984.861 lei
▲ 9,7%
Profit net
1.469.699 lei
▲ 2.933,2%
Datorii
78.005 lei
▼ 14,7%
Salariați
13
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 791.847 lei2024: 897.887 lei2025: 984.861 lei985 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 46.468 lei2024: 48.453 lei2025: 1.469.699 lei1,47 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 132024: 132025: 131320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
149,2%
Creștere CA an/an
+9,7%
CA / salariat
75.759 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025984.861 lei1.469.699 lei78.005 lei2.055.690 lei1.977.685 lei13
2024897.887 lei48.453 lei91.428 lei647.866 lei556.438 lei13
2023791.847 lei46.468 lei64.832 lei605.966 lei541.134 lei13
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AC
ACHIS COM SRL
CUI 4254125 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
EU
EUCALIPT SRL
CUI 1989572 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANDOCONSTRUCT-GRUP SRL16103371radiată
TUDOR-CONS SRL9964921în funcțiune

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Iași

MS
MFH S.R.L.
CUI 55444310 · Mun. Iaşi
UO
URBAN ONE RENTING S.R.L.
CUI 55377777 · Mun. Iaşi
GS
GROUPNOVO S.R.L.
CUI 55002076 · Mun. Iaşi
VV
VAMA VECHE GARA S.R.L.
CUI 54870105 · Mun. Iaşi
FW
FAB WORK S.R.L.
CUI 54812635 · Mun. Iaşi
WB
W&E BUSINESS CENTER 1 S.R.L.
CUI 54504295 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 CONSTRUCTORUL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →