identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

GLODAN INDUSTRY S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 21012385J30/196/2007Plătitor TVA din 2007Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,76mil lei
▼ 28,8% vs. 2024
Profit net · 2025
195mii lei
▼ 54,8% vs. 2024
Salariați
9
▼ 30,8% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, GLODAN INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.764.463 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 28,8%. Rezultatul net a fost un profit de 195.212 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21012385
Nr. Reg. Comerțului
J30/196/2007 · EUID ROONRC.J30/196/2007
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-08 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Borleşti Com. Pomi
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT BORLEŞTI COM. POMI, NR.332
Cod poștal
447258

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.764.463 lei
▼ 28,8%
Profit net
195.212 lei
▼ 54,8%
Datorii
538.789 lei
▼ 13,2%
Salariați
9
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.185.652 lei2024: 5.288.963 lei2025: 3.764.463 lei3,76 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 572.660 lei2024: 431.749 lei2025: 195.212 lei195 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 132025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,2%
Creștere CA an/an
-28,8%
CA / salariat
418.274 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+18,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.764.463 lei195.212 lei538.789 lei1.238.380 lei699.591 lei9
20245.288.963 lei431.749 lei620.379 lei1.213.628 lei593.249 lei13
20236.185.652 lei572.660 lei403.362 lei1.038.303 lei634.941 lei12
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Satu Mare

AM
ANASTASIA MIXT S.R.L.
CUI 55506359 · Orş. Livada
FM
FERRARI MAGAZIN S.R.L.
CUI 55429132 · Sat Becheni Com. Săuca
CP
CASA PRODUCĂTORILOR S.R.L.
CUI 55374037 · Sat Moftinu Mare Com. Moftin
KM
KEVIN&SAMI MARKET S.R.L.
CUI 55176064 · Sat Apa Com. Apa
CF
CONSTRUCTIVE FLOW S.R.L.
CUI 54762774 · Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş
MM
MARIVAS MINDEART S.R.L.
CUI 54762758 · Sat Hurezu Mare Com. Supur

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLODAN INDUSTRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →