identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

P.I.N.L.A.R. IMOBILIARE S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 21082208J40/2964/2007Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
513mii lei
▲ 11,0% vs. 2024
Profit net · 2025
355mii lei
▼ 5,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, P.I.N.L.A.R. IMOBILIARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 513.310 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,0%. Rezultatul net a fost un profit de 354.768 lei. Datoriile totale au crescut cu 76,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21082208
Nr. Reg. Comerțului
J40/2964/2007 · EUID ROONRC.J40/2964/2007
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-14 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CRANGULUI, NR.3
Cod poștal
11993
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
513.310 lei
▲ 11,0%
Profit net
354.768 lei
▼ 5,4%
Datorii
144.791 lei
▲ 76,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 385.771 lei2024: 462.252 lei2025: 513.310 lei513 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 319.872 lei2024: 375.201 lei2025: 354.768 lei355 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
69,1%
Creștere CA an/an
+11,0%
CA / salariat
513.310 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025513.310 lei354.768 lei144.791 lei920.105 lei760.235 lei1
2024462.252 lei375.201 lei81.888 lei842.911 lei761.023 lei1
2023385.771 lei319.872 lei78.612 lei784.306 lei705.694 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AL SERV INVEST SRL14300962radiată
ECO LEMN PRODUCTS SRL14510310radiată
EUROFLOR SRL3683544radiată
LITHINIA DISTRIBUTIE SRL14681204în funcțiune
VILALUX COMPANY SRL6767518radiată
VILALUX CONSULTING SRL14538744radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

IG
IRIDEX GROUP DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55258890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NC
NOVENTRA CAPITAL S.R.L.
CUI 55165839 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DA
DR. ARDELEANU INVESTMENTS S.R.L.
CUI 55156890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S2
SNAGOV 25 S.R.L.
CUI 55106360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SANDYS COMPANY S.R.L.
CUI 55106190 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALEXANDER 2025 S.R.L.
CUI 55106174 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
P.I.N.L.A.R. IMOBILIARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →