identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

FASHION SERVICE SRL

CAEN 1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CUI 21118484J2007000277302Plătitor TVA din 2009Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,31mil lei
▼ 5,6% vs. 2024
Profit net · 2025
773mii lei
▼ 33,4% vs. 2024
Salariați
49
▼ 19,7% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, FASHION SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.311.618 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,6%. Rezultatul net a fost un profit de 773.236 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 49.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21118484
Nr. Reg. Comerțului
J2007000277302 · EUID ROONRC.J2007000277302
Cod CAEN
1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-19 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FÂNTÂNELE, NR.23 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
17 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.311.618 lei
▼ 5,6%
Profit net
773.236 lei
▼ 33,4%
Datorii
1.814.291 lei
▲ 35,6%
Salariați
49
▼ -12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.460.586 lei2024: 4.568.418 lei2025: 4.311.618 lei4,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 392.877 lei2024: 1.160.999 lei2025: 773.236 lei773 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 342024: 612025: 494920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,9%
Creștere CA an/an
-5,6%
CA / salariat
87.992 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+45,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.311.618 lei773.236 lei1.814.291 lei3.956.824 lei774.364 lei49
20244.568.418 lei1.160.999 lei1.337.721 lei4.115.674 lei1.161.239 lei61
20232.460.586 lei392.877 lei1.418.903 lei3.842.466 lei491.418 lei34
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

YT
YOU TEXTILE SRL
CUI 14816883 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
EU
EUROPRIMA SRL
CUI 6432717 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
WILBURG SRL27009630în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · Satu Mare

MC
MERKLI COLLECTION S.R.L.
CUI 54957784 · Mun. Satu Mare
LS
LABERT S.R.L.
CUI 54927902 · Mun. Satu Mare
PS
PRB SAFETEX S.R.L.
CUI 53999323 · Mun. Satu Mare
SS
SENTIERRI S.R.L.
CUI 52955205 · Mun. Satu Mare
AL
ATELIERUL LUI CATALEYA S.R.L.
CUI 52730105 · Mun. Satu Mare
DC
DANBAR CONF S.R.L.
CUI 52682652 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION SERVICE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →