identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

APIMATCA SRL

CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
CUI 21224710J2007000422023Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivăPunct alimentar înregistrat DSVSA
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
374mii lei
▲ 28,1% vs. 2024
Profit net · 2025
20mii lei
▲ 128,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

APIMATCA SRL (CUI 21224710, nr. J2007000422023) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Arad, județul Arad, înființată în 2007. Activitatea principală: activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN 9623). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 374 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, APIMATCA SRL a raportat o cifră de afaceri de 374.138 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,1%. Rezultatul net a fost un profit de 20.049 lei. Datoriile totale au crescut cu 39,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21224710
Nr. Reg. Comerțului
J2007000422023 · EUID ROONRC.J2007000422023
Cod CAEN
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-28 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CĂPITAN IOAN FĂTU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 16 firme.

100 m250 mN12345678
  1. VENMEDICA HOME S.R.L. · 84 m · CAEN 8622 · +4 firme la aceeași adresă
  2. MINE RRR S.R.L. · 188 m · CAEN 4619
  3. P&A SOLUTIONS S.R.L. · 233 m · CAEN 4120 · +3 firme la aceeași adresă
  4. MASTER DIESEL SYSTEMS SRL · 235 m · CAEN 9531
  5. GYBCO S.R.L. · 238 m · CAEN 4617
  6. ALY TRANSPORT TRADING SRL · 239 m · CAEN 4941
  7. LUKS MANN SRL · 264 m · CAEN 1413
  8. SO PHOS STUDIOS S.R.L. · 292 m · CAEN 7311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025374 mii lei▲ 28,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
94 mii187 mii281 mii374 mii2023 · cifră de afaceri: 291.252 lei2023 · profit net: 15.743 lei20232024 · cifră de afaceri: 292.164 lei2024 · profit net: 8.760 lei20242025 · cifră de afaceri: 374.138 lei374 mii2025 · profit net: 20.049 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
11 mii lei▲ 39,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 9623 · 1.342 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Arad · mai sus decât 62% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
5,4% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,4%
Creștere CA an/an
+28,1%
CA / salariat
374.138 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,4%/an
Grad de îndatorare
13%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025374.138+28,1%20.049+129%5,4%10.56682.81672.2501
2024292.164+0,3%8.760−44,4%3,0%7.58759.78852.2011
2023291.25215.7435,4%7.17750.61743.4401
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Magazin alimentar înregistrat DSVSA
ARAD, P-ta. CATEDRALEI, nr.8, et.P, ap.6, si 12b jud. ARAD
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—DSVSA județene (ANSVSA)
lista din 06.11.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Magazin alimentar 1

  • ARAD, P-ta. CATEDRALEI, nr.8, et.P, ap.6, si 12b jud. ARAD

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
REGINA NATURII SRL17559237radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 384 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre APIMATCA SRL

Este APIMATCA SRL o firmă activă?

Da. APIMATCA SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este APIMATCA SRL plătitoare de TVA?

Nu, APIMATCA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are APIMATCA SRL?

În 2025, APIMATCA SRL a avut o cifră de afaceri de 374.138 lei, în creștere cu 28,1% față de 2024, și un profit net de 20.049 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are APIMATCA SRL?

În 2025, APIMATCA SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este APIMATCA SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care APIMATCA SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are APIMATCA SRL datorii la ANAF?

APIMATCA SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul APIMATCA SRL?

Sediul social declarat al APIMATCA SRL este în JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CĂPITAN IOAN FĂTU.

Ce activitate are APIMATCA SRL?

Activitatea principală declarată a APIMATCA SRL este „Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur” (cod CAEN 9623).

Când a fost înființată APIMATCA SRL?

APIMATCA SRL a fost înregistrată pe 28.02.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2007000422023.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
APIMATCA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala