identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

CEAUSU SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA SRL

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 21237450J2007000848351Plătitor TVA din 2008RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
788mii lei
▲ 13,3% vs. 2024
Profit net · 2025
341mii lei
▼ 6,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
106
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CEAUSU SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA SRL a raportat o cifră de afaceri de 787.735 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,3%. Rezultatul net a fost un profit de 341.014 lei. Datoriile totale au crescut cu 112,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21237450
Nr. Reg. Comerțului
J2007000848351 · EUID ROONRC.J2007000848351
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-28 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Liebling Com. Liebling
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT LIEBLING COM. LIEBLING, , NR.38
Cod poștal
307245

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
787.735 lei
▲ 13,3%
Profit net
341.014 lei
▼ 6,7%
Datorii
531.615 lei
▲ 112,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 647.036 lei2024: 694.992 lei2025: 787.735 lei788 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 333.192 lei2024: 365.345 lei2025: 341.014 lei341 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
43,3%
Creștere CA an/an
+13,3%
CA / salariat
393.868 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025787.735 lei341.014 lei531.615 lei820.483 lei341.254 lei2
2024694.992 lei365.345 lei250.535 lei847.680 lei597.829 lei2
2023647.036 lei333.192 lei232.952 lei797.944 lei565.676 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

106

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
17.130 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
104
Valoare totală
311.153 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGROZOO LIEBLING SRL16774130în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Timiș

EO
ELASTRA OHS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55497587 · Mun. Timişoara
VI
VICCEZ INSTAL S.R.L.
CUI 55376062 · Sat Giroc Com. Giroc
PS
PRO SAFE TM S.R.L.
CUI 55167511 · Orş. Buziaş
SS
SICHER SHIELD S.R.L.
CUI 54795828 · Mun. Timişoara
VC
VERITAS CHECK S.R.L.
CUI 54514493 · Sat Giarmata Com. Giarmata
AR
AMD REGEXPERT S.R.L.
CUI 54319786 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEAUSU SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →