identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

RIV AUTO SERV SRL

CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii suport
CUI 21988075J2007002826124Neplătitor TVAVerificat ANAF 18.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
216mii lei
▼ 21,3% vs. 2024
Profit net · 2025
123mii lei
▼ 38,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
17
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, RIV AUTO SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 215.540 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,3%. Rezultatul net a fost un profit de 122.530 lei. Datoriile totale au crescut cu 338,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21988075
Nr. Reg. Comerțului
J2007002826124 · EUID ROONRC.J2007002826124
Cod CAEN
8210 — Activități de secretariat și servicii suport
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-06-25 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Dej
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. AVRAM IANCU · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405200
Contact declarat
57 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. DUMBRAVA ROSIE PRODCOM SRL · 36 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  2. STIL FM SRL · 40 m · CAEN 7311 · +1 firme la aceeași adresă
  3. ADYREM COMERT SRL · 73 m · CAEN 4782
  4. LEAD CONSULTING SRL · 76 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  5. FARCAS M&R MILANO SRL · 82 m · CAEN 5611 · +4 firme la aceeași adresă
  6. STILVAN S.R.L. · 89 m · CAEN 4677 · +1 firme la aceeași adresă
  7. RADEX SRL · 90 m · CAEN 4773 · +2 firme la aceeași adresă
  8. DAVCRUS COM SRL · 106 m · CAEN 4615 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025216 mii lei▼ 21,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
68 mii137 mii205 mii274 mii2023 · cifră de afaceri: 180.338 lei2023 · profit net: 120.775 lei20232024 · cifră de afaceri: 273.891 lei2024 · profit net: 200.161 lei20242025 · cifră de afaceri: 215.540 lei216 mii2025 · profit net: 122.530 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
15 mii lei▲ 338,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8210 · 1.965 firme · mai sus decât 63% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 50% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
56,9% marjă · mai sus decât 75% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
56,8%
Creștere CA an/an
-21,3%
CA / salariat
215.540 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+1,3%/an
Grad de îndatorare
11%
Angajați, în timp
3 → 1 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025215.540−21,3%122.530−38,8%56,8%15.302138.072122.7701
2024273.891+51,9%200.161+65,7%73,1%3.492203.893200.4011
2023180.338120.77567,0%7.298128.313121.0151
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Contracte publice (SEAP)

17

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
17
Valoare totală
44.134 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RIV IMOBILIARE SRL17031907în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 6 active, cifră de afaceri cumulată 1,18 mil lei, 9 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de secretariat și servicii suport · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RIV AUTO SERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →