identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

VICTORAS COMPANY S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 22159229J29/1874/2007Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
177mii lei
▲ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
7.220lei
▲ 901,4% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, VICTORAS COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 177.110 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,4%. Rezultatul net a fost un profit de 7.220 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22159229
Nr. Reg. Comerțului
J29/1874/2007 · EUID ROONRC.J29/1874/2007
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-07-25 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, BLD. CAROL I, NR.86, BL.20E, SC.B, ET.2, AP.29
Cod poștal
105600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
177.110 lei
▲ 1,4%
Profit net
7.220 lei
▲ 901,4%
Datorii
23.432 lei
▼ 35,1%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 139.188 lei2024: 174.686 lei2025: 177.110 lei177 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.221 lei2024: 721 lei2025: 7.220 lei7.22020232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,1%
Creștere CA an/an
+1,4%
CA / salariat
88.555 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025177.110 lei7.220 lei23.432 lei270.323 lei246.891 lei2
2024174.686 lei721 lei36.094 lei275.766 lei239.672 lei3
2023139.188 lei9.221 lei10.994 lei304.493 lei293.499 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CĂLIN ŞI ASOCIAŢII SRL24331656radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Prahova

TS
TEHNOTRADING S.R.L.
CUI 49254958 · Mun. Câmpina
BS
BEST STYLE SHOP S.R.L.
CUI 48007542 · Mun. Câmpina
RM
ROYAL MASTER SOLUTION S.R.L.
CUI 43894982 · Mun. Câmpina
RM
RANCOR MARKET S.R.L.
CUI 42219422 · Mun. Câmpina
DB
DAVER BICICLETE S.R.L.
CUI 42119440 · Mun. Câmpina
DO
DANGRO ONLINE S.R.L.
CUI 41361118 · Mun. Câmpina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VICTORAS COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →