identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

INNO INVESTMENTS S.A.I. S.A.

CAEN 6630 — Activități de administrare a fondurilor
CUI 22264941J2007015502400Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
10,24mil lei
▲ 21,0% vs. 2023
Profit net · 2024
1,94mil lei
▲ 97,6% vs. 2023
Salariați
15
▲ 7,1% vs. 2023
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2024, INNO INVESTMENTS S.A.I. S.A. a raportat o cifră de afaceri de 10.241.781 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.939.435 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22264941
Nr. Reg. Comerțului
J2007015502400 · EUID ROONRC.J2007015502400
Cod CAEN
6630 — Activități de administrare a fondurilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
2007-08-15 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ȘOS BUCUREȘTI-PLOIEȘTI, NR.43, ET.1
Cod poștal
11822

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
10.241.781 lei
▲ 21,0%
Profit net
1.939.435 lei
▲ 97,6%
Datorii
938.922 lei
▼ 14,1%
Salariați
15
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 9.410.840 lei2023: 8.463.902 lei2024: 10.241.781 lei10,24 mil20212024
Evoluția profitului net
2021: 1.312.524 lei2023: 981.372 lei2024: 1.939.435 lei1,94 mil20212024
Evoluția numărului de salariați
2021: 122023: 142024: 151520212024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
18,9%
Creștere CA an/an
+21,0%
CA / salariat
682.785 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,0%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202410.241.781 lei1.939.435 lei938.922 lei18.028.683 lei16.153.350 lei15
20238.463.902 lei981.372 lei1.092.621 lei16.711.654 lei14.213.915 lei14
20219.410.840 lei1.312.524 lei1.099.695 lei14.581.434 lei11.948.544 lei12
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de administrare a fondurilor · Municipiul București

HN
HEAD NORTH INVESTMENTS S.R.L.
CUI 48469622 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GA
GROUPAMA ASSET MANAGEMENT SA PARIS SUCURSALA BUCUREŞTI ROMÂNIA
CUI 47466555 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FT
FRANKLIN TEMPLETON INTERNATIONAL SERVICES S.A R.L. LUXEMBOURG, SUCURSALA BUCURESTI
CUI 40198471 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
SAI ATLAS ASSET MANAGEMENT SA
CUI 24467322 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
S.A.I. RAIFFEISEN ASSET MANAGEMENT SA
CUI 18102976 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
S.A.I. SWISS CAPITAL ASSET MANAGEMENT SA
CUI 11070990 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INNO INVESTMENTS S.A.I. S.A. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →