identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

GABY & DANY SUCCES SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 22348201J2007016416405Plătitor TVA din 2008RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
285mii lei
▲ 14,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−26mii lei
▲ 84,2% vs. 2024
Salariați
2
Vechime
19ani
din 2007
În anul 2025, GABY & DANY SUCCES SRL a raportat o cifră de afaceri de 285.041 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 26.350 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (533.888 lei) depășesc activele totale (54.284 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-479.604 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-26.350 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22348201
Nr. Reg. Comerțului
J2007016416405 · EUID ROONRC.J2007016416405
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-09-03 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VITIOARA, NR.6A
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
285.041 lei
▲ 14,8%
Profit net
-26.350 lei
▲ 84,2%
Datorii
533.888 lei
▼ 11,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 239.206 lei2024: 248.218 lei2025: 285.041 lei285 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -18.909 lei2024: -166.373 lei2025: -26.350 lei−26 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-9,2%
Creștere CA an/an
+14,8%
CA / salariat
142.521 lei
Datorii / active
984%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202563.846 $-5.902 $119.585 $12.159 $-107.426 $2
202453.990 $-36.188 $131.321 $32.734 $-98.587 $
202352.276 $-4.132 $99.255 $36.560 $-62.695 $
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

LS
LEGUFIX S.R.L.
CUI 55480569 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CR
CALIN RETAIL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55419759 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LD
LA DARIUSICĂ S.R.L.
CUI 55376950 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DI
DRINK IMPEX S.R.L.
CUI 55016608 · Sector 3 Mun. Bucureşti
EM
EDENIA MARKET S.R.L.
CUI 54962870 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VB
VENDING BOX S.R.L.
CUI 54949706 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-03DenumireGABY & DANY SUCCES S.R.L.GABY & DANY SUCCES SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GABY & DANY SUCCES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →