identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

NICE & CASUALS SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 22573726J40/19307/2007Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
333mii lei
▲ 36,6% vs. 2020
Profit net · 2021
53mii lei
▲ 45,2% vs. 2020
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2020
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2021, NICE & CASUALS SRL a raportat o cifră de afaceri de 333.110 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,6%. Rezultatul net a fost un profit de 52.588 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22573726
Nr. Reg. Comerțului
J40/19307/2007 · EUID ROONRC.J40/19307/2007
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-10-16 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CERNAUTI, NR.11, BL.A9, SC.1, ET.2, AP.11
Cod poștal
22183

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
333.110 lei
▲ 36,6%
Profit net
52.588 lei
▲ 45,2%
Datorii
200.239 lei
▲ 37,0%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 285.010 lei2020: 243.921 lei2021: 333.110 lei333 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 16.045 lei2020: 36.213 lei2021: 52.588 lei53 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 12020: 12021: 2220192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
15,8%
Creștere CA an/an
+36,6%
CA / salariat
166.555 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,5%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+56,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021333.110 lei52.588 lei200.239 lei391.148 lei190.909 lei2
2020243.921 lei36.213 lei146.134 lei284.455 lei138.321 lei1
2019285.010 lei16.045 lei130.751 lei232.860 lei102.109 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
48 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
PREMIUM SOCKS S.R.L.47401289în funcțiune
PREMIUM UNDERWEAR S.R.L.47416077în funcțiune
STAR MAN S.R.L.47407222în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Municipiul București

ES
EMPEROGEAR S.R.L.
CUI 55536635 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AM
ANTONY MORATO ROU S.R.L.
CUI 55523201 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PV
PSP VANZARI S.R.L.
CUI 55261984 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
AMALFI CONCEPTS S.R.L.
CUI 55249018 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VERON STUDIO S.R.L.
CUI 55196495 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
ONZE SHOWROOM S.R.L.
CUI 55194125 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NICE & CASUALS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →