identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

ULMA COFRAJE SRL

CAEN 7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CUI 22679140J2013000289234Plătitor TVA din 2007Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 7 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
26,39mil lei
▲ 9,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−3,07mil lei
▼ 490,9% vs. 2024
Salariați
19
— constant
Vechime
18ani
din 2007
În anul 2025, ULMA COFRAJE SRL a raportat o cifră de afaceri de 26.393.529 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.067.921 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-3.067.921 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22679140
Nr. Reg. Comerțului
J2013000289234 · EUID ROONRC.J2013000289234
Cod CAEN
7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-11-02 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Tunari
Adresă
JUD. ILFOV, COM. TUNARI, ŞOS DE CENTURA, NR.30A, CORP C1
Cod poștal
77180

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
26.393.529 lei
▲ 9,3%
Profit net
-3.067.921 lei
▼ 490,9%
Datorii
21.380.770 lei
▲ 41,5%
Salariați
19
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 25.387.955 lei2024: 24.146.082 lei2025: 26.393.529 lei26,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.030.435 lei2024: 784.883 lei2025: -3.067.921 lei−3,07 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 172024: 192025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,6%
Creștere CA an/an
+9,3%
CA / salariat
1.389.133 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-33,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.233.592 €-608.340 €4.239.609 €6.071.262 €1.794.588 €19
20244.853.874 €157.778 €3.037.555 €5.516.024 €2.436.017 €19
20235.132.613 €410.487 €2.582.235 €4.937.659 €2.291.227 €17
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 7 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · Ilfov

DR
DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL
CUI 11267586 · Com. Tunari
LU
LAUR UTIL RENT S.R.L.
CUI 55540679 · Sat Domneşti Com. Domneşti
TS
TOOLFORCERO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 55371499 · Sat Roşu Com. Chiajna
KI
KMD IZACAT S.R.L.
CUI 54895045 · Sat Alunişu Orş. Măgurele
TW
TERRA WORK S.R.L.
CUI 54883431 · Sat Glina Com. Glina
SAE ÎNCHIRIERI UTILAJE S.R.L.
CUI 54285047 · Sat Tunari Com. Tunari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

20

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 20 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ULMA COFRAJE  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →