identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

AURA & FLORIN COMPANY S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 22681710J29/2833/2007Plătitor TVA din 2011Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
202mii lei
▼ 27,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−87mii lei
▲ 28,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, AURA & FLORIN COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.585 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 87.470 lei. Datoriile totale au crescut cu 54,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-87.470 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22681710
Nr. Reg. Comerțului
J29/2833/2007 · EUID ROONRC.J29/2833/2007
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-11-02 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
201.585 lei
▼ 27,6%
Profit net
-87.470 lei
▲ 28,7%
Datorii
165.181 lei
▲ 54,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 626.547 lei2024: 278.264 lei2025: 201.585 lei202 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 253.349 lei2024: -122.636 lei2025: -87.470 lei−87 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-43,4%
Creștere CA an/an
-27,6%
CA / salariat
100.793 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-129,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025201.585 lei-87.470 lei165.181 lei232.810 lei67.629 lei2
2024278.264 lei-122.636 lei106.769 lei261.867 lei155.098 lei2
2023626.547 lei253.349 lei98.157 lei375.892 lei277.735 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
234.270 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Prahova

NC
NICDORAL COM S.R.L.
CUI 48535564 · Sat Vadu Părului Com. Albeşti-Paleologu
IM
ILNI MARALU MARKET S.R.L.
CUI 43372105 · Sat Vadu Părului Com. Albeşti-Paleologu
LS
LAURA SI ANDREI S.R.L.
CUI 39763237 · Sat Vadu Părului Com. Albeşti-Paleologu
NS
NIKOLAS STR SRL
CUI 35262373 · Sat Vadu Părului Com. Albeşti-Paleologu
LP
LUCRIS PRIME S.R.L.
CUI 55476916 · Orş. Azuga
ZA
ZULE ADS S.R.L.
CUI 55444213 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AURA & FLORIN COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →