identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 22927467J2007005371122Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
17mii €
▲ 30,4% vs. 2024
Profit net · 2025
2.552€
▼ 33,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
18ani
din 2007
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. (CUI 22927467, nr. J2007005371122) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală: administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN 6832). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 86 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.198 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,1%. Rezultatul net a fost un profit de 12.869 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.648,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22927467
Nr. Reg. Comerțului
J2007005371122 · EUID ROONRC.J2007005371122
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-12-13 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

100 mN12345678
  1. AMAKI S.R.L. · 34 m · CAEN 6201
  2. INTER UTILAJE TGD S.R.L. · 53 m · CAEN 812 · +1 firme la aceeași adresă
  3. RISA SOCIAL EVENTS S.R.L. · 53 m · CAEN 8230 · +1 firme la aceeași adresă
  4. INSTAL DAS SRL · 60 m · CAEN 4322
  5. EXPO CERAMIC S.R.L. · 63 m · CAEN 4683
  6. HASNA S.R.L. · 65 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  7. DAMI ROXED SRL · 67 m · CAEN 4933
  8. NILAN AIR ARCHITECTS S.R.L. · 72 m · CAEN 4674

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202517 mii €▲ 30,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4.2738.54613 mii17 mii2023 · cifră de afaceri: 3.592 €2023 · profit net: 3.240 €20232024 · cifră de afaceri: 13.112 €2024 · profit net: 3.834 €20242025 · cifră de afaceri: 17.092 €17 mii2025 · profit net: 2.552 €2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
19 mii €▲ 1.624,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6832 · 3.106 firme · mai sus decât 26% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 30% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
14,9% marjă · mai sus decât 35% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
+30,4%
CA / salariat
17.092 €
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+30,1%/an
Grad de îndatorare
48%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202517.092+30,4%2.552−33,4%14,9%18.58339.04820.4701
202413.112+265%3.834+18,3%29,2%1.07722.36921.2921
20233.5923.24090,2%39731.09530.698—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TANNIN MANAGEMENT SRL33077094în funcțiune
TANNIN SECURITY SRL29990119radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 377 mii lei, 2 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.

Este TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. o firmă activă?

Da. TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.?

În 2025, TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 86.198 lei, în creștere cu 32,1% față de 2024, și un profit net de 12.869 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.?

În 2025, TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. datorii la ANAF?

TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.?

Sediul social declarat al TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO.

Ce activitate are TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. este „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832).

Când a fost înființată TANNIN ADMINISTRARE S.R.L.?

TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. a fost înregistrată pe 13.12.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2007005371122.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TANNIN ADMINISTRARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala