identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

SALOME SRL

CAEN 8130 — Activități de întreținere peisagistică
CUI 23132825J2008000059514Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
671mii lei
▼ 72,9% vs. 2024
Profit net · 2025
128mii lei
▼ 93,0% vs. 2024
Salariați
4
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, SALOME SRL a raportat o cifră de afaceri de 671.450 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 72,9%. Rezultatul net a fost un profit de 128.040 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.050,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23132825
Nr. Reg. Comerțului
J2008000059514 · EUID ROONRC.J2008000059514
Cod CAEN
8130 — Activități de întreținere peisagistică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-01-29 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT MÂNĂSTIREA COM. MÂNĂSTIREA, STR. BĂRĂGAN, NR.1247 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
671.450 lei
▼ 72,9%
Profit net
128.040 lei
▼ 93,0%
Datorii
662.013 lei
▲ 1.050,9%
Salariați
4
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.439.570 lei2024: 2.476.489 lei2025: 671.450 lei671 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 829.893 lei2024: 1.821.063 lei2025: 128.040 lei128 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 82025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,1%
Creștere CA an/an
-72,9%
CA / salariat
167.863 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025671.450 lei128.040 lei662.013 lei842.768 lei217.564 lei4
20242.476.489 lei1.821.063 lei57.522 lei2.747.046 lei2.689.524 lei8
20231.439.570 lei829.893 lei230.498 lei2.348.959 lei2.118.461 lei7
🔒 Încă 6 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DN
DAN NEACŞU PEISAGISTIC S.R.L.
CUI 46379183 · Activități de întreținere peisagistică

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MORO SERVICII TOTALE S.R.L.50694960activitate suspendată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de întreținere peisagistică · Călărași

RS
RĂDUCANU SERVICII S.R.L.
CUI 55449989 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
BS
BYBURGHILĂ S.R.L.
CUI 54202173 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
AG
ADRIAN GLOW CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53953202 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
VS
VERDECONSTRUCT S.R.L.
CUI 53169664 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
NC
NATURIX CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53160860 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea
IR
I.R.I. 2025 S.R.L.
CUI 51550572 · Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALOME SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →