identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

INSTALAŢII-MONTAJ GRUP SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 23230351J31/126/2008Plătitor TVA din 2008RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,60mil lei
▼ 12,9% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▼ 90,9% vs. 2024
Salariați
12
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, INSTALAŢII-MONTAJ GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.598.807 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,9%. Rezultatul net a fost un profit de 10.385 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23230351
Nr. Reg. Comerțului
J31/126/2008 · EUID ROONRC.J31/126/2008
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-02-11 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SĂLAJ
Localitate
Mun. Zalău
Adresă
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. VALEA MITII, NR.5 · 5 firme aici
Cod poștal
450166

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.598.807 lei
▼ 12,9%
Profit net
10.385 lei
▼ 90,9%
Datorii
1.210.856 lei
▼ 3,9%
Salariați
12
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.980.480 lei2024: 2.984.819 lei2025: 2.598.807 lei2,60 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 799.519 lei2024: 113.920 lei2025: 10.385 lei10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 142024: 142025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-12,9%
CA / salariat
216.567 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-3,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.598.807 lei10.385 lei1.210.856 lei1.587.447 lei381.477 lei12
20242.984.819 lei113.920 lei1.259.471 lei2.243.156 lei987.521 lei14
20232.980.480 lei799.519 lei1.183.284 lei2.701.023 lei1.522.976 lei14
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ES
EMYANDERS S.R.L.
CUI 38448517 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
NI
NICOLAU IMPEX SRL
CUI 5644100 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CC
CORONITA COM SRL
CUI 3988441 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CI
CONTINENTAL -IMPEX SRL
CUI 3246132 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ROMFAL SRL17740674radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Sălaj

GS
GREY STRUCTURI S.R.L.
CUI 55400284 · Mun. Zalău
OI
ODITHERM INSTAL S.R.L.
CUI 53907540 · Mun. Zalău
TI
TER INSTAL GROUP S.R.L.
CUI 52369079 · Mun. Zalău
IT
INSTALATII TERMICE DUDAS S.R.L.
CUI 52224388 · Mun. Zalău
TI
TOTAL INSTAL SERVICES S.R.L.
CUI 51496503 · Mun. Zalău
TS
TERMOART S.R.L.
CUI 50621705 · Mun. Zalău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSTALAŢII-MONTAJ GRUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →