identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

CAM ASSISTANCE S.R.L.

CAEN 6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației
CUI 23279452J39/167/2008Plătitor TVA din 2008TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
433mii lei
▼ 2,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−20mii lei
▲ 56,1% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, CAM ASSISTANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 432.853 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.927 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (518.781 lei) depășesc activele totale (469.922 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-48.818 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-19.927 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23279452
Nr. Reg. Comerțului
J39/167/2008 · EUID ROONRC.J39/167/2008
Cod CAEN
6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6220. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-02-15 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.33, BL.33, SC.1, ET.1, AP.4
Cod poștal
620056

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
432.853 lei
▼ 2,0%
Profit net
-19.927 lei
▲ 56,1%
Datorii
518.781 lei
▼ 5,2%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 664.811 lei2024: 441.758 lei2025: 432.853 lei433 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 153.367 lei2024: -45.351 lei2025: -19.927 lei−20 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-4,6%
Creștere CA an/an
-2,0%
CA / salariat
216.427 lei
Datorii / active
110%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-6,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025432.853 lei-19.927 lei518.781 lei469.922 lei-48.818 lei2
2024441.758 lei-45.351 lei547.160 lei542.200 lei-28.891 lei3
2023664.811 lei153.367 lei445.734 lei663.924 lei168.960 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în tehnologia informației · Vrancea

CS
CIV SOFTWARE S.R.L.
CUI 49528948 · Mun. Focşani
NS
NEONSCOPE S.R.L.
CUI 47017220 · Mun. Focşani
MS
METAHEX SOFTWARE S.R.L.
CUI 45771315 · Mun. Focşani
QS
QUANTICA SERVICES SRL
CUI 28529967 · Mun. Focşani
SH
SHOCK SRL
CUI 20416210 · Mun. Focşani
OS
OPTIVASII S.R.L.
CUI 50910100 · Sat Dragosloveni Com. Dumbrăveni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAM ASSISTANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →