identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

M&G MAGIROM SRL

CAEN 7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CUI 23364779J13/643/2008Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
655mii lei
▲ 4,0% vs. 2024
Profit net · 2025
432mii lei
▼ 4,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
25
SEAP · activ 2026
În anul 2025, M&G MAGIROM SRL a raportat o cifră de afaceri de 655.411 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,0%. Rezultatul net a fost un profit de 432.481 lei. Datoriile totale au scăzut cu 57,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23364779
Nr. Reg. Comerțului
J13/643/2008 · EUID ROONRC.J13/643/2008
Cod CAEN
7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7491, 7499, 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-02-26 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
655.411 lei
▲ 4,0%
Profit net
432.481 lei
▼ 4,9%
Datorii
89.593 lei
▼ 57,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 522.468 lei2024: 630.022 lei2025: 655.411 lei655 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 408.537 lei2024: 455.002 lei2025: 432.481 lei432 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
66,0%
Creștere CA an/an
+4,0%
CA / salariat
327.706 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025655.411 lei432.481 lei89.593 lei576.485 lei486.892 lei2
2024630.022 lei455.002 lei209.425 lei718.838 lei509.413 lei2
2023522.468 lei408.537 lei67.848 lei926.918 lei859.070 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

25

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
11
Valoare totală
90.721 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
165.090 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
STAY SAFE SRL35416456în dizolvare
TOP SAFE CONSULTING S.R.L.40840023în funcțiune
WHITE SRL6604421radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · Constanța

RS
RESBEST S.R.L.
CUI 50554894 · Mun. Constanţa
TH
TRAVEL HOSPITALITY S.R.L.
CUI 50534617 · Mun. Constanţa
ES
EXAMINEO S.R.L.
CUI 50532110 · Mun. Constanţa
EI
ELITE INSPECTIONS S.R.L.
CUI 50494768 · Mun. Constanţa
CM
CONY MARKETING S.R.L.
CUI 50454143 · Mun. Constanţa
TE
TOYAMA ENGINEERING S.R.L.
CUI 50379866 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&G MAGIROM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →