identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

ECLAIMS ASSISTANCE SRL

CAEN 6621 — Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
CUI 24109839J2008011264402Plătitor TVA din 2009RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,28mil lei
▼ 20,0% vs. 2024
Profit net · 2025
482mii lei
▼ 51,4% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, ECLAIMS ASSISTANCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.281.098 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,0%. Rezultatul net a fost un profit de 481.626 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24109839
Nr. Reg. Comerțului
J2008011264402 · EUID ROONRC.J2008011264402
Cod CAEN
6621 — Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-06-27 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DÂMBOVICIOAREI, NR.6-8, SC.A, ET.1, AP.13
Cod poștal
23823

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.281.098 lei
▼ 20,0%
Profit net
481.626 lei
▼ 51,4%
Datorii
672.997 lei
▼ 23,0%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.214.045 lei2024: 4.103.034 lei2025: 3.281.098 lei3,28 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 307.571 lei2024: 991.490 lei2025: 481.626 lei482 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,7%
Creștere CA an/an
-20,0%
CA / salariat
656.220 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
80,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025650.611 €95.502 €133.449 €251.898 €118.449 €5
2024824.797 €199.310 €175.654 €398.227 €222.573 €5
2023649.775 €62.181 €171.838 €339.598 €192.665 €5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FERMA MUSCELEANA LERESTI SRL34568790în funcțiune
GRUPUL DE ASIGURARI ROMAN - GRUP AS SA7671046radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · Municipiul București

ND
NOVA DESPAGUBIRI GRUP S.R.L.
CUI 55061749 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AA
ARV AUTO EXPERT S.R.L.
CUI 53219517 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EC
EFE CLAIMS EXPERT S.R.L.
CUI 50903676 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DD
DESPĂGUBIRI DE TOP S.R.L.
CUI 50092922 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LG
LEXIA GRUP GENERAL S.R.L.
CUI 49312447 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OI
ONE INTARO MGA S.R.L.
CUI 48573444 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ECLAIMS ASSISTANCE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →