identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

MONT SAFETY S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 24350399J01/1030/2008Plătitor TVA din 2008TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
281mii lei
▼ 9,0% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▼ 69,7% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
230
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MONT SAFETY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 280.554 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,0%. Rezultatul net a fost un profit de 22.406 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24350399
Nr. Reg. Comerțului
J01/1030/2008 · EUID ROONRC.J01/1030/2008
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-08-19 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Orş. Abrud
Adresă
JUD. ALBA, ORŞ. ABRUD, PŢA. CUZA VODĂ, NR.8, AP.3
Cod poștal
515100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
280.554 lei
▼ 9,0%
Profit net
22.406 lei
▼ 69,7%
Datorii
64.648 lei
▲ 14,1%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 312.722 lei2024: 308.414 lei2025: 280.554 lei281 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -51.990 lei2024: 74.040 lei2025: 22.406 lei22 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 42025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
-9,0%
CA / salariat
93.518 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025280.554 lei22.406 lei64.648 lei273.112 lei205.079 lei3
2024308.414 lei74.040 lei56.637 lei256.910 lei199.673 lei4
2023312.722 lei-51.990 lei61.248 lei187.481 lei125.633 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

230

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
22
Valoare totală
14.393 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
208
Valoare totală
532.625 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MONTLAND SRL18770010radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Alba

MS
MONTLAND S.R.L.
CUI 50214019 · Orş. Abrud
BS
BIO STAR SRL
CUI 22177853 · Orş. Abrud
TA
TOPCAD ABRUD SRL
CUI 21956286 · Orş. Abrud
SI
SIVORY SRL
CUI 21835799 · Orş. Abrud
N&
NARITA & PLESA TOPO S.R.L.
CUI 18409971 · Orş. Abrud
EC
EXTERN CONSULTING 02 S.R.L.
CUI 55239073 · Mun. Alba Iulia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONT SAFETY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →