identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

CRINALINA PERFORM SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 24395854J2008002323082Plătitor TVA din 2008Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,54mil lei
▲ 8,7% vs. 2024
Profit net · 2025
225mii lei
▲ 84,4% vs. 2024
Salariați
10
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2025, CRINALINA PERFORM SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.544.847 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,7%. Rezultatul net a fost un profit de 224.895 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24395854
Nr. Reg. Comerțului
J2008002323082 · EUID ROONRC.J2008002323082
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-08-29 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.544.847 lei
▲ 8,7%
Profit net
224.895 lei
▲ 84,4%
Datorii
2.473.062 lei
▼ 11,5%
Salariați
10
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.101.823 lei2024: 6.942.949 lei2025: 7.544.847 lei7,54 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 292.591 lei2024: 121.938 lei2025: 224.895 lei225 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 152024: 122025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,0%
Creștere CA an/an
+8,7%
CA / salariat
754.485 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.496.073 €44.595 €490.385 €951.297 €462.678 €10
20241.395.680 €24.512 €561.595 €983.596 €423.840 €12
20231.637.923 €59.152 €600.590 €999.571 €401.604 €15
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Dosare în instanță

11
Dosare în care firma apare ca parte
11
Ca pârât
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-2824471/197/2026Judecătoria Brasovvalidare poprireFondTerţ poprit
2026-02-2312405/197/2022Tribunalul Brasovobligaţie de a faceApelIntimat Pârât
2024-10-3123641/197/2024/a1Tribunalul Brasovmăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăContestaţie(NCPP)Parte civilă
2024-09-0223641/197/2024Judecătoria Brasovfurtul calificat (art.229 NCP)FondParte civilă
2024-09-0223641/197/2024/a1Judecătoria Brasovmăsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminarăFondParte civilă
2024-05-2814548/197/2024Judecătoria Brasovconfirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 NCPP)FondParte vătămată
2024-04-307465/180/2024Judecătoria Bacaucerere de valoare redusăFondPârât
2023-08-039238/197/2022Tribunalul Brasovcontestaţie la executare DECLINAT-DS.9238/197/2022 AL TMF BVRecursIntimat
2023-06-079238/197/2022Tribunalul Pentruminorisifamiliebrasovcontestatie la executareRecursIntimat
2022-06-0612405/197/2022Judecătoria Brasovobligaţie de a faceFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Brașov

AS
AFFORDIFY S.R.L.
CUI 53224807 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
CS
COORFAN S.R.L.
CUI 41388172 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
PZ
P.Z.S. STUDIO SRL
CUI 34823591 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
MP
MIXT PINTEA SRL
CUI 30681885 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
MH
MARIO HOUSE SRL
CUI 19275517 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
MP
MAIESTOSO PROSERCOM S.R.L.
CUI 7776581 · Sat Ghimbav Orş. Ghimbav

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CRINALINA PERFORM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →