identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

ARY MONTAJ SRL

CAEN 4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 24430412J2008001186303Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
329mii lei
▲ 11,4% vs. 2024
Profit net · 2025
88mii lei
▲ 298,8% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
17
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ARY MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 329.355 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,4%. Rezultatul net a fost un profit de 87.533 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24430412
Nr. Reg. Comerțului
J2008001186303 · EUID ROONRC.J2008001186303
Cod CAEN
4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-09-08 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Micula Com. Micula
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, STR. SUBPĂDURE, NR.721/D
Cod poștal
447195

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
329.355 lei
▲ 11,4%
Profit net
87.533 lei
▲ 298,8%
Datorii
22.854 lei
▲ 21,3%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 263.435 lei2024: 295.740 lei2025: 329.355 lei329 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 11.619 lei2024: -44.027 lei2025: 87.533 lei88 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,6%
Creștere CA an/an
+11,4%
CA / salariat
82.339 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025329.355 lei87.533 lei22.854 lei117.096 lei94.242 lei4
2024295.740 lei-44.027 lei18.841 lei70.550 lei51.709 lei5
2023263.435 lei11.619 lei24.275 lei120.011 lei95.736 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

17

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.000 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
16
Valoare totală
398.185 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Satu Mare

KH
KLS HAZEP S.R.L.
CUI 54665224 · Sat Bogdand Com. Bogdand
JC
JANCSI CRISTI S.R.L.
CUI 52759209 · Sat Vetiş Com. Vetiş
AT
ACOPERISURI TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 52329759 · Mun. Satu Mare
KG
KOVÁCS GARD S.R.L.
CUI 52292145 · Mun. Satu Mare
RE
ROOF EXPERT PRO S.R.L.
CUI 50698555 · Mun. Satu Mare
RM
ROBO MONTAJ ROOF S.R.L.
CUI 49911411 · Sat Odoreu Com. Odoreu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

3

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-31AdresăJUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, STR. SUBPADURE, NR.721/DJUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, STR. SUBPĂDURE, NR.721/D
2026-08-31Cod CAEN43914341
2026-08-31DenumireARY MONTAJ S.R.L.ARY MONTAJ SRL
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARY MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →