identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

MAFOIS SRL

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 24444663J39/879/2008Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2020
57mii lei
▼ 71,1% vs. 2018
Profit net · 2020
27mii lei
▼ 81,7% vs. 2018
Salariați
1
— constant
Vechime
17ani
din 2008
În anul 2020, MAFOIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 57.065 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,1%. Rezultatul net a fost un profit de 27.245 lei. Datoriile totale au crescut cu 741,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24444663
Nr. Reg. Comerțului
J39/879/2008 · EUID ROONRC.J39/879/2008
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-09-10 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Urecheşti Com. Urecheşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT URECHEŞTI COM. URECHEŞTI,
Cod poștal
627385

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2020)
57.065 lei
▼ 71,1%
Profit net
27.245 lei
▼ 81,7%
Datorii
23.301 lei
▲ 741,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 112.490 lei2018: 197.700 lei2020: 57.065 lei57 mii20172020
Evoluția profitului net
2017: 41.742 lei2018: 149.115 lei2020: 27.245 lei27 mii20172020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
47,7%
Creștere CA an/an
-71,1%
CA / salariat
57.065 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,6%
Creștere medie anuală (2015–2020)
-12,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202057.065 lei27.245 lei23.301 lei338.556 lei315.255 lei1
2018197.700 lei149.115 lei2.769 lei231.947 lei229.178 lei1
2017112.490 lei41.742 lei1.082 lei81.145 lei80.063 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2014–2016) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2020). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Vrancea

FS
FEREASTRANORDIC S.R.L.
CUI 51520695 · Sat Urecheşti Com. Urecheşti
ES
EPURE STIL CONSTRUCT SRL
CUI 37877286 · Sat Urecheşti Com. Urecheşti
TG
TITAN GND CONSTRUCT&AUTO S.R.L.
CUI 55414069 · Sat Tulnici Com. Tulnici
MG
MODULYN GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54691827 · Orş. Odobeşti
IG
INST.GIO S.R.L.
CUI 52970612 · Sat Vulturu Com. Vulturu
EM
EDIMAR MONTAJE S.R.L.
CUI 52950097 · Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAFOIS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →