identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

IRYLEN TRADE SRL

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 24472175J2008002567295Plătitor TVA din 2010TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
3,78mil lei
▼ 2,4% vs. 2022
Profit net · 2023
770mii lei
▼ 51,0% vs. 2022
Salariați
11
▲ 10,0% vs. 2022
Contracte publice
43
SEAP · activ 2021
În anul 2023, IRYLEN TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.778.370 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,4%. Rezultatul net a fost un profit de 770.389 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24472175
Nr. Reg. Comerțului
J2008002567295 · EUID ROONRC.J2008002567295
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-09-16 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Măgurele Com. Măgurele
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT MĂGURELE COM. MĂGURELE, , NR.931
Cod poștal
Contact declarat
65 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2023)
3.778.370 lei
▼ 2,4%
Profit net
770.389 lei
▼ 51,0%
Datorii
3.258.108 lei
▲ 1,3%
Salariați
11
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 2.266.879 lei2022: 3.872.364 lei2023: 3.778.370 lei3,78 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 792.685 lei2022: 1.571.027 lei2023: 770.389 lei770 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 72022: 102023: 111120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
20,4%
Creștere CA an/an
-2,4%
CA / salariat
343.488 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,6%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+15,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023825.729 $168.362 $712.030 $1.717.034 $1.011.478 $11
2022825.259 $334.810 $685.336 $1.546.377 $867.020 $10
2021544.530 $190.412 $615.749 $1.464.532 $855.261 $7
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

43

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.135 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
42
Valoare totală
505.284 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Prahova

AA
ALL AUTO REPAIR S.R.L.
CUI 55415668 · Sat Măgurele Com. Măgurele
GA
GENIUS AUTO REPAIR S.R.L.
CUI 48046690 · Sat Măgurele Com. Măgurele
AW
ACAEXPERT WASH S.R.L.
CUI 40145175 · Sat Măgurele Com. Măgurele
CG
CARUP GARAGE S.R.L.
CUI 55487982 · Mun. Ploieşti
ZM
ZSO MOBILITY S.R.L.
CUI 55458928 · Sat Goruna Com. Cocorăştii Mislii
PC
PREMIUM CAR CARE S.R.L.
CUI 54811052 · Sat Bucov Com. Bucov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IRYLEN TRADE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →