identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

TEHNOFORAJE SRL

CAEN 4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CUI 24638317J2008002632052Plătitor TVA din 2008TVA la încasareVerificat ANAF 27.10.2026RO e-Facturatehnoforaje.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
16mii lei
▲ 14,3% vs. 2024
Profit net · 2025
180lei
▼ 62,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
18ani
din 2008
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TEHNOFORAJE SRL (CUI 24638317, nr. J2008002632052) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală: lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN 4313). Este plătitoare de TVA din 2008. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 16 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, TEHNOFORAJE SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.848 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,3%. Rezultatul net a fost un profit de 180 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (768.289 lei) depășesc activele totale (560.636 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-172.718 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24638317
Nr. Reg. Comerțului
J2008002632052 · EUID ROONRC.J2008002632052
Cod CAEN
4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-10-22 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. OGORULUI · 6 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
410554
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Website
tehnoforaje.ro
Email
tehnoforaje@tehnoforaje.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 35 firme.

100 m250 m500 mN1234
  1. COFINCOM S.R.L. · 169 m · CAEN 4120 · +15 firme la aceeași adresă
  2. TACHONAN SERVICE SRL · 238 m · CAEN 8299
  3. SÎNZIANA EVENTS S.R.L. · 323 m · CAEN 9020 · +12 firme la aceeași adresă
  4. STAGE-ART AWB SRL · 499 m · CAEN 9003 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202516 mii lei▲ 14,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3.9627.92412 mii16 mii2023 · cifră de afaceri: 8.823 lei2023 · profit net: -2.547 lei20232024 · cifră de afaceri: 13.865 lei2024 · profit net: 483 lei20242025 · cifră de afaceri: 15.848 lei16 mii2025 · profit net: 180 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
768 mii lei▲ 0,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4313 · 283 firme · mai sus decât 6% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Bihor · mai sus decât 9% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,1% marjă · mai sus decât 29% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
+14,3%
CA / salariat
15.848 lei
Datorii / active
137%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-38,5%/an
Grad de îndatorare
137%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202515.848+14,3%180−62,7%1,1%768.289560.636-172.7181
202413.865+57,1%4833,5%767.838560.005-172.8981
20238.823-2.547-28,9%767.943559.627-173.3811
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2017-08-036802/30/2017Tribunalul Timisprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUC-SAL ENERGY S.R.L.45748541în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 64 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TEHNOFORAJE SRL

Este TEHNOFORAJE SRL o firmă activă?

Da. TEHNOFORAJE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este TEHNOFORAJE SRL plătitoare de TVA?

Da, TEHNOFORAJE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 27.10.2008 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO24638317.

Ce cifră de afaceri are TEHNOFORAJE SRL?

În 2025, TEHNOFORAJE SRL a avut o cifră de afaceri de 15.848 lei, în creștere cu 14,3% față de 2024, și un profit net de 180 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TEHNOFORAJE SRL?

În 2025, TEHNOFORAJE SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este TEHNOFORAJE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TEHNOFORAJE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are TEHNOFORAJE SRL procese în instanță?

Da, TEHNOFORAJE SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are TEHNOFORAJE SRL datorii la ANAF?

TEHNOFORAJE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TEHNOFORAJE SRL?

Sediul social declarat al TEHNOFORAJE SRL este în JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. OGORULUI.

Ce activitate are TEHNOFORAJE SRL?

Activitatea principală declarată a TEHNOFORAJE SRL este „Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții” (cod CAEN 4313).

Când a fost înființată TEHNOFORAJE SRL?

TEHNOFORAJE SRL a fost înregistrată pe 22.10.2008, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2008002632052.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TEHNOFORAJE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala