identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

EXACT TRAVEL CLUB SRL

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 24659166J40/18258/2008Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
445mii lei
▼ 92,5% vs. 2019
Profit net · 2020
−156mii lei
▼ 124,3% vs. 2019
Salariați
1
▼ 75,0% vs. 2019
Vechime
17ani
din 2008
În anul 2020, EXACT TRAVEL CLUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 445.365 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 92,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 156.155 lei. Datoriile totale au crescut cu 264,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (309.951 lei) depășesc activele totale (84.023 lei) în 2020.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-210.685 lei) în bilanțul depus pe 2020.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2020 (-156.155 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24659166
Nr. Reg. Comerțului
J40/18258/2008 · EUID ROONRC.J40/18258/2008
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-10-27 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHIOCEI, NR.2, LOCUINTA NR. 4
Cod poștal
20572
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
445.365 lei
▼ 92,5%
Profit net
-156.155 lei
▼ 124,3%
Datorii
309.951 lei
▲ 264,2%
Salariați
1
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 3.599.738 lei2019: 5.970.561 lei2020: 445.365 lei445 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: -18.062 lei2019: -69.605 lei2020: -156.155 lei−156 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 42019: 42020: 1120182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
-35,1%
Creștere CA an/an
-92,5%
CA / salariat
445.365 lei
Datorii / active
369%
Creștere medie anuală (2016–2020)
-44,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020445.365 lei-156.155 lei309.951 lei84.023 lei-210.685 lei1
20195.970.561 lei-69.605 lei85.102 lei361.719 lei-54.530 lei4
20183.599.738 lei-18.062 lei63.632 lei506.496 lei15.075 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EXACT CONSEIL S.R.L.42855802în funcțiune
EXACT TOURS SRL11149327în funcțiune
GERONTOCONSULT SRL18898320radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Municipiul București

EP
ELYSIAN PRIVÉ- TRAVEL & LUXURY S.R.L.
CUI 54803149 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IS
INGIROTOUR S.R.L.
CUI 54170314 · Sector 2 Mun. Bucureşti
JT
JAN&ANA TRAVEL S.R.L.
CUI 52402639 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AW
APX WORLD TRAVEL S.R.L.
CUI 51794402 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
AVANGARDETOURISM S.R.L.
CUI 51421373 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CC
CLOUD COMPASS S.R.L.
CUI 51332055 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-12-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EXACT TRAVEL CLUB SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →