identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

FONTANOT RO S.R.L.

CAEN 8211 — Activități combinate de secretariat
CUI 24843354J35/2459/2023Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
9,88mil lei
▼ 20,4% vs. 2021
Profit net · 2022
383mii lei
▲ 104,1% vs. 2021
Salariați
86
— constant
Vechime
17ani
din 2008
În anul 2022, FONTANOT RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.883.468 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,4%. Rezultatul net a fost un profit de 383.256 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 86.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (30.063.646 lei) depășesc activele totale (13.720.674 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-16.328.415 lei) în bilanțul depus pe 2022.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24843354
Nr. Reg. Comerțului
J35/2459/2023 · EUID ROONRC.J35/2459/2023
Cod CAEN
8211 — Activități combinate de secretariat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-12-09 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
9.883.468 lei
▼ 20,4%
Profit net
383.256 lei
▲ 104,1%
Datorii
30.063.646 lei
▼ 22,5%
Salariați
86
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 10.564.765 lei2021: 12.411.978 lei2022: 9.883.468 lei9,88 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 135.971 lei2021: -9.266.182 lei2022: 383.256 lei383 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 902021: 862022: 868620202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
3,9%
Creștere CA an/an
-20,4%
CA / salariat
114.924 lei
Datorii / active
219%
Creștere medie anuală (2016–2022)
-2,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20222.106.316 $81.678 $6.407.017 $2.924.083 $-3.479.832 $86
20212.981.498 $-2.225.842 $9.317.980 $10.398.678 $1.083.831 $86
20202.490.926 $32.059 $7.590.230 $10.711.517 $3.121.044 $90
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RINTAL SRL16369226radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități combinate de secretariat · Timiș

FD
FORMA DOC S.R.L.
CUI 51074088 · Mun. Timişoara
AC
AXA CONT CARDINAL S.R.L.
CUI 50813387 · Mun. Timişoara
AP
AIH PROFESSIONAL SERVICES S.R.L.
CUI 50706470 · Mun. Timişoara
TA
TAX ACONT S.R.L.
CUI 50691042 · Mun. Timişoara
AT
ADA TRAINING S.R.L.
CUI 50560586 · Mun. Timişoara
LS
LIFE SYNC S.R.L.
CUI 50493398 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FONTANOT RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →