identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

GSH TRUCK LOGISTICS S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 25145996J40/11299/2024Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
4,93mil lei
▲ 23,9% vs. 2021
Profit net · 2022
179mii lei
▲ 148,9% vs. 2021
Salariați
10
▼ 23,1% vs. 2021
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2022, GSH TRUCK LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.934.642 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,9%. Rezultatul net a fost un profit de 179.052 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (4.098.496 lei) depășesc activele totale (881.936 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-3.216.560 lei) în bilanțul depus pe 2022.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25145996
Nr. Reg. Comerțului
J40/11299/2024 · EUID ROONRC.J40/11299/2024
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-02-18 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
4.934.642 lei
▲ 23,9%
Profit net
179.052 lei
▲ 148,9%
Datorii
4.098.496 lei
▲ 13,4%
Salariați
10
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 4.719.877 lei2021: 3.982.256 lei2022: 4.934.642 lei4,93 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 172.280 lei2021: -366.025 lei2022: 179.052 lei179 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 62021: 132022: 101020202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
+23,9%
CA / salariat
493.464 lei
Datorii / active
465%
Creștere medie anuală (2018–2022)
+636,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20224.934.642 lei179.052 lei4.098.496 lei881.936 lei-3.216.560 lei10
20213.982.256 lei-366.025 lei3.612.922 lei1.565.360 lei-2.047.562 lei13
20204.719.877 lei172.280 lei1.477.808 lei1.661.071 lei183.263 lei6
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
COMPLET DIAGNOSTIC S.R.L.43315053în funcțiune
DEY BETON S.R.L.26885933în funcțiune
GINCOCART-CAMARAD SRL37484198în funcțiune
GOODMAN & PARTNERS S.R.L.41128890în funcțiune
INTER PRIME QUALITY & SPORT SRL37357828în funcțiune
SUPREME LEMN CONSTRUCT SRL31703949în funcțiune
UNUZELEXPLO SRL38073514în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Municipiul București

BL
BODO LEX TRANS S.R.L.
CUI 55438769 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GT
GYALEX TRANSPORT S.R.L.
CUI 55261941 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TT
TRIANGLE TRANSPORTS S.R.L.
CUI 55038037 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GR
GRAND RECYCLING S.R.L.
CUI 54931407 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TM
TERRAVOLT MATRIX S.R.L.
CUI 54919500 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EM
ECO MATRIX MIT S.R.L.
CUI 54849510 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GSH TRUCK LOGISTICS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →