identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

INSURANCECARS SRL

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 25288350J21/103/2009Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
46mii lei
▼ 86,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−256mii lei
▼ 1.583,0% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
35
SEAP · activ 2024
În anul 2025, INSURANCECARS SRL a raportat o cifră de afaceri de 45.931 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 86,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 255.997 lei. Datoriile totale au crescut cu 314,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (274.057 lei) depășesc activele totale (18.300 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-255.757 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-255.997 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25288350
Nr. Reg. Comerțului
J21/103/2009 · EUID ROONRC.J21/103/2009
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-03-16 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Smirna Com. Griviţa
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT SMIRNA COM. GRIVIŢA, STR. 8, NR.14
Cod poștal
927146
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
45.931 lei
▼ 86,9%
Profit net
-255.997 lei
▼ 1.583,0%
Datorii
274.057 lei
▲ 314,9%
Salariați
6
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.391 lei2024: 350.769 lei2025: 45.931 lei46 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 55.498 lei2024: 17.262 lei2025: -255.997 lei−256 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 72025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-557,4%
Creștere CA an/an
-86,9%
CA / salariat
7.655 lei
Datorii / active
1.498%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-15,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202545.931 lei-255.997 lei274.057 lei18.300 lei-255.757 lei6
2024350.769 lei17.262 lei66.060 lei83.562 lei17.502 lei7
2023298.391 lei55.498 lei84.159 lei111.538 lei27.379 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

35

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
35
Valoare totală
589.961 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ADALUX SERV S.R.L.32488474în funcțiune
LUXANA 4SERV SRL27808858în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Ialomița

CS
CITYSHINE S.R.L.
CUI 55410210 · Mun. Urziceni
ES
EDY SHINE S.R.L.
CUI 54480102 · Sat Ciulniţa Com. Ciulniţa
MP
MANOLE PRO CLEANING S.R.L.
CUI 52350882 · Sat Gârbovi Com. Gârbovi
M&
MIERLA &COMPANY S.R.L.
CUI 52233882 · Mun. Feteşti
GC
GBR CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51560185 · Sat Munteni-Buzău Com. Munteni-Buzău
DC
DUMALEX CLEAN S.R.L.
CUI 51399683 · Mun. Slobozia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSURANCECARS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →