identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

GRIROACTIV SRL

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 25444424J23/4854/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
49mii lei
▲ 7,8% vs. 2020
Profit net · 2021
6.805lei
▲ 36,6% vs. 2020
Salariați
1
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2021, GRIROACTIV SRL a raportat o cifră de afaceri de 49.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,8%. Rezultatul net a fost un profit de 6.805 lei. Datoriile totale au scăzut cu 80,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (4.059 lei) depășesc activele totale (686 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-3.373 lei) în bilanțul depus pe 2021.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25444424
Nr. Reg. Comerțului
J23/4854/2017 · EUID ROONRC.J23/4854/2017
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-04-14 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Roşu Com. Chiajna
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. HARGHITA, NR.18, AP.CAMERA NR2
Cod poștal
13058
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
49.400 lei
▲ 7,8%
Profit net
6.805 lei
▲ 36,6%
Datorii
4.059 lei
▼ 80,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 48.369 lei2020: 45.840 lei2021: 49.400 lei49 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: -5.272 lei2020: 4.981 lei2021: 6.805 lei6.80520192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
13,8%
Creștere CA an/an
+7,8%
CA / salariat
49.400 lei
Datorii / active
592%
Creștere medie anuală (2016–2021)
+7,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202149.400 lei6.805 lei4.059 lei686 lei-3.373 lei1
202045.840 lei4.981 lei21.096 lei10.918 lei-10.178 lei
201948.369 lei-5.272 lei46.334 lei31.176 lei-15.158 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GRI ILINCOM S.R.L.43680660radiată
SHOES UP S.R.L.48421080în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Ilfov

LS
LUCRURI SIMPLE S.R.L.
CUI 51030278 · Sat Creaţa Com. Dascălu
MA
MACO ALL IN ONE S.R.L.
CUI 50737980 · Sat Berceni Com. Berceni
TS
TWO SISTER SRL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50464384 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
WC
WFB CONFORT S.R.L.
CUI 50256260 · Sat Cornetu Com. Cornetu
BH
BANETY HELWIN S.R.L.
CUI 49577495 · Sat Cornetu Com. Cornetu
SS
SEBIUS S.R.L.
CUI 49288551 · Sat Cernica Com. Cernica

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRIROACTIV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →