identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

FOOD AND CHAT S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 25466970J2022004527402Plătitor TVA din 2009Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,78mil lei
▼ 55,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,05mil lei
▼ 274,7% vs. 2024
Salariați
18
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
17ani
din 2009
În anul 2025, FOOD AND CHAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.777.877 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.047.940 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (2.091.479 lei) depășesc activele totale (1.812.691 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-278.788 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.047.940 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25466970
Nr. Reg. Comerțului
J2022004527402 · EUID ROONRC.J2022004527402
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-04-21 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.777.877 lei
▼ 55,5%
Profit net
-1.047.940 lei
▼ 274,7%
Datorii
2.091.479 lei
▼ 0,3%
Salariați
18
▼ -6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.709.573 lei2024: 10.726.124 lei2025: 4.777.877 lei4,78 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 338.154 lei2024: 599.691 lei2025: -1.047.940 lei−1,05 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 302024: 242025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-21,9%
Creștere CA an/an
-55,5%
CA / salariat
265.438 lei
Datorii / active
115%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.777.877 lei-1.047.940 lei2.091.479 lei1.812.691 lei-278.788 lei18
202410.726.124 lei599.691 lei2.097.107 lei2.866.259 lei769.152 lei24
20233.709.573 lei338.154 lei3.729.888 lei4.522.571 lei792.683 lei30
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

15 firme afiliate · 11 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AMA INNOVATIVE SRL32191430în dizolvare
BREAZU REZIDENTIAL SRL21646609radiată
EAT AND CHAT S.R.L.48957631în dizolvare
EUROFARMA CARE SRL26813732în procedură
FOOD GASTRONOMICA S.R.L.39715590în dizolvare
HEALTH CARE STORE SRL28182360în funcțiune
MEATOLOGY S.R.L.42155639în funcțiune
MEDICINE WAREHOUSE SRL28182050radiată
PHARMA STORAGE SRL29087286radiată
RHEA REZIDENTIAL S.R.L.38991750în funcțiune
RTD DARO INVEST SRL17045090radiată
STEJARII REZIDENTIAL S.R.L.38940772în dizolvare
TBD TOTAL SRL21043861radiată
UNIVERSAL INVESTMENT SRL13807763radiată
YMRE MANAGEMENT S.R.L.26299250în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Municipiul București

JC
JC CAR MEDIATION S.R.L.
CUI 55416531 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RM
RXO MOBILITY S.R.L.
CUI 55011724 · Sector 2 Mun. Bucureşti
KA
KAS&DOM AUTO RULATE S.R.L.
CUI 54989506 · Sector 2 Mun. Bucureşti
WM
WHIP MOTORS S.R.L.
CUI 54922840 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CM
CZR MOTORS S.R.L.
CUI 54841657 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AT
ARL TOP AUTO S.R.L.
CUI 54827334 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FOOD AND CHAT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →