identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

OBILAR FASHION SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 25525910J03/1525/2016Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
359mii lei
▲ 3,0% vs. 2019
Profit net · 2020
−333mii lei
▼ 323,4% vs. 2019
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2019
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2020, OBILAR FASHION SRL a raportat o cifră de afaceri de 359.108 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 332.761 lei. Datoriile totale au crescut cu 181,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (213.674 lei) depășesc activele totale (28.101 lei) în 2020.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-185.573 lei) în bilanțul depus pe 2020.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2020 (-332.761 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25525910
Nr. Reg. Comerțului
J03/1525/2016 · EUID ROONRC.J03/1525/2016
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-05-07 (17 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
359.108 lei
▲ 3,0%
Profit net
-332.761 lei
▼ 323,4%
Datorii
213.674 lei
▲ 181,3%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 95.223 lei2019: 348.530 lei2020: 359.108 lei359 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 2.416 lei2019: 148.925 lei2020: -332.761 lei−333 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 22019: 52020: 4420182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
-92,7%
Creștere CA an/an
+3,0%
CA / salariat
89.777 lei
Datorii / active
760%
Creștere medie anuală (2017–2020)
+125,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020359.108 lei-332.761 lei213.674 lei28.101 lei-185.573 lei4
2019348.530 lei148.925 lei75.947 lei223.135 lei147.188 lei5
201895.223 lei2.416 lei34.396 lei32.659 lei-1.737 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
168 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Argeș

MD
MINI DATA FLUX S.R.L.
CUI 55416582 · Mun. Piteşti
MS
MONTEVALLIÉRE S.R.L.
CUI 55005536 · Mun. Piteşti
LC
LOOT CHEST S.R.L.
CUI 54860250 · Mun. Piteşti
UD
UNIC DIGITAL S.R.L.
CUI 54681394 · Mun. Piteşti
DE
DROPSHIP EXPRESS SHOP S.R.L.
CUI 54347093 · Mun. Piteşti
MN
MC NOVA MARKET S.R.L.
CUI 54287846 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OBILAR FASHION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →